Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Virtuali paroda „Jausmai ir emocijos“, skirta Vaikų emocinės gerovės metams

Virtuali paroda „Jausmai ir emocijos“, skirta Vaikų emocinės gerovės metams

2020-12-22
Susijusios temos: Šeima Kūrybingumas
Virtuali paroda „Jausmai ir emocijos“, skirta Vaikų emocinės gerovės metams
Kristina Šimkienė
Psichologė
Dalia Orlakienė
Socialinė pedagogė
Šių metų lapkričio–gruodžio mėn. mes, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pedagogai – psichologė Kristina Šimkienė, socialinė pedagogė Dalia Orlakienė ir informacinių technologijų mokytojas Arūnas Romanovas – organizavome Respublikinę ugdymo įstaigų ugdytinių ir mokinių kūrybinių darbų virtualią parodą „Jausmai ir emocijos“, skirtą Vaikų emocinės gerovės metams.
 
Organizuodami parodą siekėme padėti ugdytiniams / mokiniams geriau suprasti savo ir kitų jausmus ir emocijas bei mokyti jas reikšti tinkamais būdais, lavinti jų socialinį emocinį intelektą, skatinti kūrybiškumą, stiprinti ugdytinių, tėvų ir pedagogų / pagalbos mokiniui specialistų socialinį emocinį ryšį, plėtoti bendradarbiavimą tarp šalies ugdymo įstaigų, suteikiant mokiniams ir mokytojams galimybę dalyvauti kūrybiniame dialoge.
 
Džiaugiamės, kad sulaukėme dalyvių iš 67 šalies ugdymo įstaigų. Parodai pateikta apie 300 mokinių ir jų grupių darbų. Daugiau nei 100 pedagogų, pagalbos mokiniui specialistų, socialinių darbuotojų ir mokinių tėvų skatino vaikus kalbėti apie jausmus ir juos perteikti vizualiai.
Visi dalyviai kūrybinius darbus, platų jausmų ir emocijų spektrą, pamatys virtualiame leidinyje „Jausmai ir emocijos“.
 
Norime padėkoti visiems dalyviams – ugdytiniams / mokiniams, tėvams ir pedagogams bei pagalbos mokiniui specialistams. Tikime, kad ugdomas kūrybiškumas bei lavinamas socialinis emocinis intelektas padės vaikų širdyse pagrindus geriau pažinti tikrąsias vertybes, skatins jas saugoti ir tinkamai reikšti.