Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
STEAM projektas „Matematika ir ruduo“

STEAM projektas „Matematika ir ruduo“

2020-10-27
Susijusios temos: Projektai
STEAM projektas „Matematika ir ruduo“
Virginija Grišiuvienė, Loreta Kondratavičienė
Šiaulių l.-d. „Žirniukas“ PUG pedagogės
Vaikai matematinių gebėjimų įgyja veikdami artimiausioje juos supančioje aplinkoje: lauko aikštelėse, sporto salėje, grupėje, STEAM laboratorijoje... 
Viena iš prioritetinių Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ vaikų ugdymo sričių – STEAM (integralaus gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos taikymo) veiklų integravimas į ugdomąjį procesą.
 
Pedagogai nuolat plėtoja šias sritis ir ieško kūrybingesnių variantų. Akivaizdu, kad kylantys iššūkiai vaikams mokantis matematikos mokykloje, skatina jau ikimokykliniame amžiuje padėti ugdytiniams formuoti(s) matematinius vaizdinius. Dar vienas svarbus veiksnys, motyvuojantis tai daryti – vaikų smalsumas ir noras pažinti pasaulį asmenine patirtimi. Todėl, kartu su šalies ikimokyklinių įstaigų pedagogais, sukūrėme ir vykdome projektą „Matematika ir ruduo“ (STEAM veikla) „eTwinning“ platformoje.
 
Džiaugiamės, kad prie mūsų pasiūlyto projekto prisidėjo 34 pedagogai iš Šiaulių, Vilniaus, Kretingos, Raseinių, Kaišiadorių, Rokiškio, Vilkaviškio, Kauno, Lazdijų, Alytaus, Radviliškio, Šakių, Klaipėdos.
Daugiau skaitykite svietimonaujienos.lt.