Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“ stebins unikaliu turiniu ir formatu

Švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“ stebins unikaliu turiniu ir formatu

2020-11-19
Susijusios temos: Edukacija
Švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“ stebins unikaliu turiniu ir formatu
Skaitmeninimas žengia sparčiais žingsniais, veržiasi į mūsų gyvenimą ir buitį, ne išimtis ir mokykla. Kas toliau? Gal virtualioji realybė čia pat, klasėje? Sužinoti kviečia jubiliejinė 10-oji paroda „Mokykla 2020“, kuri dėl epidemiologinės situacijos šalyje, keliasi į virtualią erdvę bei skelbia – ATEITIS VYKSTA DABAR.
 
Kokia laukia virtualioji paroda?
 
Lapkričio 20–21 dienomis organizatoriai siūlo inovatyvumo pripildytą programą. „Šiais, naujovių kupinais metais paroda pasiūlys platų įvairių renginių tinklelį, pavyzdžiui, viešąsias konsultacijas, su inovacijomis supažindinančius pranešimus, švietimo bendruomenės bei verslo atstovų pasiūlymus šalies ugdymo įstaigoms. Taip pat nepamirštas ir tradicinis parodos aspektas – „Atradimų laboratorijos“ – kurios kvies priglusti prie savo ekranų bei suteiks galimybę viską pasidaryti patiems namuose“, – pasakoja Egidijus Čeponis, parodos renginių vadovas.
 
Dvi dienas truksiančioje svarbiausioje Lietuvos švietimo bendruomenės metų virtualioje parodoje dalyvaus daugiau kaip 25 verslo įmonės, ugdymo įstaigoms pristatančios naujausius švietimo sprendimus. „Mokytojai ir mokyklų atstovai kviečiami susipažinti su skaitmeninio mokymo(si) turinio ir aplinkos naujienomis, neformalaus ugdymo aktualijomis, mokyklų įrangos sprendimais. Tai galimybė dalintis patirtimi, užmegzti naujų kontaktų, gauti atsakymus į rūpimus klausimus ir bendrauti su ekspertais vienoje vietoje saugiai ir patogiai“, – pasakoja parodos projektų vadovė Vaida Daskevičienė.
Kodėl verta tapti lankytoju?
 
Virtualioje erdvėje („MS Teams“ ir „Biletum“ platformose) programą sudarys net 6 teminiai kanalai, tad per 2 dienas įvyks apie 100 skirtingų transliacijų. Tarp renginių, žiūrovus džiugins šalies mokyklų paruošti pozityvumo užtaisai, parodos lankytojai turės galimybę gauti individualias dalyvavimo pažymas bei laimėti išmaniuosius, parodos rėmėjų įsteigtus, prizus!
 
Šiemet švietimo bendruomenė susidūrė su ypatingais iššūkiais ir pokyčiais, kurie paspartino mokyklų skaitmeninimo procesą bei mokymo(si) standartų pokyčius, ugdymo metodus bei bendravimo formas. Kaip skaitmeninimas keičia mokyklos gyvenimą? Kaip pastarieji mokymo(si) iššūkiai padės tobulinti ugdymo procesą? Organizatoriai atsako – registruokitės, sužinokite bei tapkite didžiausio švietimo renginio dalimi!
 
Taigi, šiais ir kitais aktualiais švietimo klausimais jau lapkričio 20–21 dienomis diskutuosime virtualioje parodoje „Mokykla 2020“! Virtualią parodą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.
 
Dalyvavimas parodoje – nemokamas!
 
Parodos programa.
 
Parodos organizatorių inf.