Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai Projektas - kūrybinės dirbtuvės „Dekoruoti muzikos ženklai“
 

Projektas - kūrybinės dirbtuvės „Dekoruoti muzikos ženklai“

2020-04-29
Kovo 23 d. – balandžio 10 d. vyko Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų meninio ugdymo (muzikos) mokytojų projektas – kūrybinės dirbtuvės „Dekoruoti muzikos ženklai“, kurį organizavo Vilniaus lopšelis – darželis „Žolynas“.
Unikaliame projekte dalyvauti panoro 63 mokytojos iš 64 įstaigų iš visos Lietuvos – Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Lazdijų, Molėtų, Panevėžio, Plungės, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus.
Vykstant nuotoliniam darbui iš namų, meninio ugdymo mokytojos kartu su savo mažaisiais šeimos nariais, pasitelkdamos kūrybiškumą ir fantaziją, puošė muzikos ženklus ir simbolius. Buvę juodos spalvos muzikos ženklai, atsiskleidė naujomis spalvomis ir išraiškos priemonėmis – iš kavos pupelių, lazdyno riešutų, spalvotos druskos, kruopų ir makaronų, spalvotų akmenėlių, įvairių dirbtinių ir gyvų pavasarinių gėlių žiedų, žolynų ar Lietuvos trispalve dekoruotų.