Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

Didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta paminėti Vasario 16-ajai

2022-02-16
Didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta paminėti Vasario 16-ajai

Lyg lašelis pasauly esi,

Tu brangiausia manojoj širdy.

Tu trapi, paslaptinga tyra,

Tu manoji šalis - LIETUVA. (autorė Lina Dagilienė)

Vasario 11 d. mokytojai Lietuvoje rengė pamokas skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Virš 800 mokytojų prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos. Mokytojai, atradę porą savo klasei, bendradarbiavo ir vedė jungtines pamokas. Šią iniciatyvą rengė projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir „Mokyklų tobulinimo centras“.

Kauno lopšelio-darželio „Klausutis“, Nadežda Zalevskaja, mokytoja metodininikė, Kauno lopšelio-darželio „Varpelis“, Lina Dagilienė, mokytoja metodininikė, Vilniaus lopšelio-darželio “Švelnukas“, Milda Marija Rakutienė, mokytoja metodininikė, Kauno lopšelio-darželio „Klausutis“, Daiva Jučiene,mokytoja metodininikė,Ispanijos virtualios lituanistinės mokyklos „Švyturys“ vadovė Daiva Sruogienė ir Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, mokytoja metodininikė, Rita Jakštienė dalyvavo „Bendradarbiaujančios klasės“ pamokoje pagal tris temas: „Žinutė Lietuvai“, „Portretas Lietuvai“ ir „Vasario16-ajai“ paminėti.

Tai kupinas idėjų ir naujos patirties projektas. Mokytojai su savo ugdytiniais nutiesė gražius draugystės tiltus, pasakojo vieni kitiems apie savo mokyklą ir miestą, kalbėjo apie tai, kas kiekvienam yra Lietuva. Vyko bendra pamoka, kurios metu vaikai vieni kitus pasveikino, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, dalinosi savo piešiniais, sukurtais desertais bei geromis emocijomis.Mokytojų organizuotos veiklos palietė vaikų širdeles ir paliko neišdildomą įspūdį.

Dalyvaudami šiame projekte supratome, kokia svarbi yra bendrystė, noras dalintis žiniomis bei idėjomis. Suteikė neįkainojamą patirtį kurti, išreikšti save, bendrauti.

Dėkojame visiems mokytojams bei jų ugdytiniams už iniciatyvumą, kūrybiškumą trijų veiklų įgyvendinimo metu.