Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Užsimezgė draugystė tarp dviejų Klaipėdos ir Kauno darželių
 

Užsimezgė draugystė tarp dviejų Klaipėdos ir Kauno darželių

2018-10-11
Užsimezgė draugystė tarp dviejų Klaipėdos ir Kauno darželių
Elena KRUVELIENĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Kregždutė“
           
Klaipėdos lopšelio-darželio „Kregždutė“ ir Kauno lopšelio-darželio „Saulutė“ pedagogės parengė ir įgyvendino ilgalaikį edukacinį projektą „Klaipėda ir Kaunas – draugystės kelias“, kuriuo siekė skatinti vaikus didžiuotis savo šalimi, ją pažinti, ugdė vaikų pilietiškumą ir tautiškumą, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.
  
Metų laikotarpiu buvo rengiamos vaikų kūrybinių darbų parodos, ekologinės akcijos ir talkos, išvykos į muziejus, edukaciniai užsiėmimai netradicinėse erdvėse, vyko interaktyvi viktorina apie Lietuvą, kurioje abiejų darželių ugdytiniai ir Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos mokiniai bendravo pasitelkę Skype programą. darželinukai ir mokiniai pristatė savo įstaigą, miestą, minė mįsles apie savo kraštą, kartu dainavo dainas, deklamavo eilėraščius.
 
Kauno vaikai buvo atvykę į Klaipėdą, aplankė įžymias vietas, susipažino su miestu. Visi kartu žaidė, bendravo ir susirado naujų draugų. Mainais pakvietė Klaipėdos lopšelio-darželio „Kregždutės“ vaikus aplankyti jų miestą Kauną. Pasinaudoję kvietimu nutarėme visi susitikti Birštono mieste ir kartu keliaujant daugiau pažinti apie Lietuvą.