Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Teatro dieną – vaikams skirtas pedagogų spektaklis
 

Teatro dieną – vaikams skirtas pedagogų spektaklis

2019-03-27
Teatro dieną – vaikams skirtas pedagogų spektaklis
 
Audronė VARENBERGIENĖ ir Vaida POVILAITIENĖ
Vilniaus lopšelis-darželis „Pipiras“
 
 
Kovo mėn. 27 dieną minima tarptautinė Teatro diena. Vilniaus lopšelio-darželio „Pipiras“ pedagogės nudžiugino savo ugdytinius suvaidinusios spektaklį „Pievos pasakaitė“.
 
Suburta šauni pedagogių trupė siekė vaikams suteikti daug džiugių emocijų ir auklėtiniams suprantamu būdu bandė perteikti ekologines problemas bei jų daromą žalingą poveikį gamtai. Spektaklio herojai – pievos gyventojai (drugelis, boružėlė, skruzdėlytė ir kt.) vaidinimo metu akcentavo, kad gamta reikia rūpintis, ją globoti, nes ji yra mūsų namai. O motulė gamta atsidėkodama dovanos mums savo spalvas, kvapus, garsus ir kitas gėrybes.
 
Kadangi darželio grupių pavadinimai taip pat glaudžiai susiję su pieva, vaikams buvo lengva įsitraukti į bendrą veiklą. Padedant logopedei ir meninio ugdymo pedagogei, vaikai kartu dainavo, deklamavo, vykdė personažų nurodymus.
 
Auklėtojos ne tik vaidino, bet ir pačios kūrė, režisavo spektakliuką, gamino dokoracijas, kostiumus. Vaidinimas, dalijimasis šypsenomis ir patirtimi visus labai pražiugino ir suartino. Vaikai pasižadėjo saugoti ir tausoti gamtą, jos grožį, o savo mintis apie tai perteikti menine raiška – kurti laiškus žemei.
 
Šaltiniai: