Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Sporto šventėje šeimos susipažino su lengvąja atletika
 

Sporto šventėje šeimos susipažino su lengvąja atletika

2016-11-16
Susijusios temos: Šeima Vaiko sveikata
Sporto šventėje šeimos susipažino su lengvąja atletika
Jurgita KART
Šiaulių lopšelis- darželis „Gluosnis“
 
Šiaulių lopšelyje-darželyje „Gluosnis“ jau ne pirmus metus vykdomas projektas „Šeimos ir darželio sąveika, ugdant vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius“. Projektu siekiama saugoti ir stiprinti vaikų sveikatą, kurti visuminę sveikatos ugdymo sistemą, sąveikaujant darželiui ir šeimai.
 
Vienas projekto renginių – sporto šventė „Aš ir mano šeima – sportuojame kartu“ – vyko lapkričio 9 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Šventės tikslas – supažindinti su lengvąja atletika, sudominti šeimas sportu ir propaguoti sveiką gyvenseną.
 
Šventėje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių „Nykštukai“ ir „Meškiukai“ ugdytiniai, tėvai, pedagogai, taip pat lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro ugdytiniai ir jų treneriai.
 
Centro ugdytiniai ir treneriai pademonstravo, kad lengvoji atletika – labai plati sporto šaka, apimanti ėjimo, bėgimo, metimų, šuolių rungtis. Darželinukai stebėjo jaunųjų sportininkų pasirodymus: šuolius su kartimi, į aukštį, į tolį, barjerinį bėgimą.
 
Kartu su kolege, priešmokyklinio ugdymo pedagoge, Nijole Krankaliene mažiesiems ugdytiniams paruošėme sportines užduotis. Vaikai varžėsi šokinėjimo per „plytas“, lindimo pro lankus, pralindimo pro barjerus rungtyse. Susirinkę tėveliai savo vikrumą ir orientaciją išbandė estafetėse, kurios lavina orientaciją ir vikrumą. Daugiausia teigiamų emocijų suteikė šokinėjimas į šuoliaduobę ir draugystės ratas aplink lengvosios atletikos maniežą su tėveliais.

Šis renginys padėjo stiprinti bendruomenę ir puoselėti vaikų, tėvų ir pedagogų draugystę. Juk tik bendradarbiaujant su tėvais galima pasiekti geresnių rezultatų.