Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Smagu, kai svajonės pildosi
 

Smagu, kai svajonės pildosi

2016-11-30
Smagu, kai svajonės pildosi
Rasa MILIEŠKIENĖ
Mažeikių r. Sedos darželis
 
Artėjant žiemai, dienos nenumaldomai trumpėja, vis mažiau laiko praleidžiame lauke. Suvokdami buvimo lauke, judėjimo, sveikos mitybos svarbą, mūsų darželio pedagogai įsijungia į įvairius projektus, ieško galimybių, kaip darželio aplinką padaryti patrauklią, patogią vykdyti sportines, edukacines, laisvalaikio veiklas. Džiugu matyti krykštaujančius vaikus, bėgiojančius įraudusiais iš susijaudinimo ir džiaugsmo veidukais.
 
Labai džiaugiamės bendromis jėgomis įsirengę futbolo aikštelę vaikams ir dėkojame visiems, prisidėjusiems, kad ši vaikų svajonė išsipildytu:
  • Lietuvos futbolo federacijos projektui „Užauginkime Renaldo Lietuvai“ už laimėtą futbolo aikštelės dangą;
  • Mažeikių rajono savivaldybei ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ už paramą įrengiant aikštelės pagrindą ir apvėrimą;
  • Už atliktus darbus dėkojame Telšių regionų keliams, VĮ Mažeikių kelių tarnybai.
Mažeikių rajono Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos skirtomis lėšomis įsigijome futbolo vartus, kamuolių atmušėją, futbolo kamuolių ir kito labai reikalingo inventoriaus.
 
Pagaliau turime pilnai įrengtą, saugią futbolo aikštelę. Ta proga, lapkričio 25 d. Sedos darželio kieme, buvo surengta įspūdinga šventė – futbolo varžybos „Vaikystės futbolas 2016 Seda“. Varžybose dalyvavo ne tik mūsų darželio vaikučiai. Sulaukėme svečių iš Sedos V. Mačernio gimnazijos. Sportiškai ir ryžtingai nusiteikusių gimnazijos pirmokėlių ir jų mokytojų. Buvo visko: vaikiško šėlsmo, sportinio azarto, tikrų emocijų, o kur dar pirmosios pergalės, pirmasis įmuštas įvartis... Sunku išlikti abejingam žiūrint į vaikučius, kai po varžybų abiem rankutėmis glaudžia medalius prie krūtinės, ar karštai juos bučiuoja stipriai spausdami mažose rankutėse. Tiek gerų, tikrų emocijų! Čia pralaimėjusių nebuvo, laimėjo draugystė. Smagu, kai svajonės pildosi ir, kas žino, gal iš šitų vaikučių ateityje išaugs ne vienas garsus sportininkas ar tiesiog sveikas, stiprus dvasiškai ir fiziškai žmogus.
 
Labai džiaugiamės, kad savo buvimu mus pagerbė Sedos kultūros centro futbolo komandos „Sedula“ treneris Ričardas Zoza, kuris atvyko ne tik pasveikinti, pasidžiaugti mažaisiais žaidėjais, bet ir padovanojo futbolo kamuolį. Dėkojame ir žaidėjams Dariui Alseikai ir Irmantui Monstavičiui, radusiems laiko pabūti kartu ir pasidalinti džiaugsmu. Jie vaikams suteikė praktinių ir teorinių žinių apie futbolą. Labai dėkojame darželio judesio korekcijos specialistui Mariui Zozai už varžybų organizavimą ir teisėjavimą.
 
Tikimės, kad šios varžybos taps dar viena gražia darželio tradicine švente, o darželį lankantys vaikučiai taps sveikesni, stipresni, labiau savimi pasitikintys, mokantys bendrauti ir bendradarbiauti.