Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Šiaulių rajono ikimokyklinukai susibūrė sporto šventėje
 

Šiaulių rajono ikimokyklinukai susibūrė sporto šventėje

2017-05-19
Šiaulių rajono ikimokyklinukai susibūrė sporto šventėje
Dalia Gricienė
Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ 
 
Gegužės 18 d. Šiaulių r Kairių pagrindinės mokyklos stadione vyko sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, skirta sporto metams paminėti. Į šventę atvyko net 340 ikimokyklinukų iš 20-ies Šiaulių rajono ugdymo įstaigų.
 
Sporto šventės „Judėjimo džiaugsmas“ tikslas buvo sutelkti ikimokyklinukus judėjimui, ugdant sportinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, pratinant rodyti pastangas, gerbti save ir kitus, džiaugtis bendra veikla.
 
Savo jėgas vaikai išbandė krepšinio, šaudymo, mažojo futboliuko, tinklinio, gimnastikos, galiūnų sporto, žolės riedulio, plaukimo, bėgimo su kliūtimis sektoriuose. Kartu su vaikais mankštinosi ir pasieniečių šuo. Šventės kulminacija – kareiviškos košės ir arbatos ragavimas, kurią kareiviška mašina atvežė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardos pasieniečiai.
 
Šventę organizavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius ir Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“, kuris olimpinę vėliavą perdavė kitų metų sporto šventės „Judėjimo džiaugsmas“ organizatoriams – Aukštelkės mokyklai ir Kurtuvėnų mokyklai-daugiafunkciui centrui.