Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Šeduvos lopšelis-darželis paminėjo 70-ąjį jubiliejų
 

Šeduvos lopšelis-darželis paminėjo 70-ąjį jubiliejų

2016-06-01
Šeduvos lopšelis-darželis paminėjo 70-ąjį jubiliejų
Aldona JURELEVIČIENĖ
Radviliškio r. Šeduvos lopšelis-darželis

2016 m. gegužės 26 d. Šeduvos lopšelis-darželis minėjo 70-ties metų jubiliejaus šventę. Vaikai, jų tėveliai, pedagogai, darbuotojai pasidabinę įspūdingais gėlių kostiumais, vedami žirgo, teatralizuota eisena  žygiavo į Laisvės aikštę, kur eisenos dalyvius pasveikino Šeduvos miesto seniūnas.
 
Šventinis renginys vyko Šeduvos kultūros ir amatų centre, į kurį susirinko visa lopšelio-darželio bendruomenė, buvę darbuotojai, svečiai. Renginio dalyviai tarsi grįžo į vaikystės svajonių darželį: vaizdai ekrane, skambantys žodžiai nukėlė į praeitį, supažindino su lopšelio-darželio istorija, nuveiktais darbais, vykdytais projektais ir renginiais. Šiltais prisiminimais apie darbą lopšelyje-darželyje dalijosi pirmieji darbuotojai, tylos minute buvo pagerbti išėję anapilin...
 
Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės padėkomis buvo apdovanotos darželio direktorė Daiva Staškūnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Roma Skestenienė ir Rita Daukšienė, logopedė Ieva Pudžiuvėlienė. Radviliškio r. savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti aštuoniems darbuotojams, kiti darbuotojai taip pat pagerbti – jiems įteikti Šeduvos lopšelio-darželio direktorės padėkos raštai.
 
Šventinis koncerto metu muzikinį sveikinimą atliko Šeduvos gimnazijos mokiniai, o Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai dainavo, šoko kartu su savo tėveliais.