Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Meilę gamtai vaikai išsakė eilėmis
 

Meilę gamtai vaikai išsakė eilėmis

2019-05-08
Meilę gamtai vaikai išsakė eilėmis
Irena GRIŠIŪTĖ
Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“
 
Balandžio 11 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ vyko tradicinis eilėraščių konkursas. Renginys organizuotas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodiniu būreliu „Versmė“.
 
Konkurso tema „Augalų  karalystėje“ pasirinkta siekiant apibendrinti ir įprasminti įstaigoje vykdytą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mes – gamtai, gamta – mums“, o taip pat skleisti aplinkosauginio švietimo idėjas. Konkurso tikslas – leisti vaikams kartu su savo šeimos nariais, pasitelkus meninius ir kalbinius gebėjimus, pasijusti gamtos dalimi.
 
Konkurse eilėraščius deklamavo aštuonių Vilniaus darželių ugdytiniai su savo tėveliais, mamomis, vyresniais broliais ir sesėmis. Iš vaikų ir jų artimųjų lūpų skambėjo eilės apie augalus, kurie mus džiugina visais metų laikais: kačiukai, tulpės, pienės, rūtos, aguonos, žemuogės, paparčiai, ramunėlės, ir net ledinės gėlės.
 
Eilėraščių konkurso komisija atsakingai įvertinusi visų dalyvių pasirodymus išrinko nugalėtojus: Žygimantą su tėčiu, Martyną su mama ir Oskarą su mama. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, gardžiomis dovanėlėmis ir gėlių vazonėliais.