Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“ – 70 metų
 

Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“ – 70 metų

2018-01-08
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Traukinukas“ – 70 metų
Liudmila MICHAILINA
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas“
 
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas“ 2017 m. lapkričio mėn. minėjo savo veiklos 70- metį. Lopšelio-darželio bendruomenė nekantriai laukė šios datos. Buvo sudaryta jubiliejinės savaitės renginių programa darželio bendruomenei ir svečiams.
 
„Cirko dieną“ vaikams buvo rodoma cirko programa: fokusai, triukai, klounų pasirodymai. Linksma ir šventinė nuotaika persikėlė ir į grupes.
 
„Tėvų dieną“ tėveliai buvo pakviesti dalyvauti vaikučių grupių veiklose. Vieni vedė sportinius, geografinius, kulinarinius užsiėmimus, kiti piešė, kūrė gėlių kompozicijas, supažindino su raidėmis, sekė pasakas mažiesiems. Dienos pabaigoje vyko „Žibintų šventė“, į kurią vaikai su tėveliais atsinešė pačių padarytus žibintus. Šventės pabaigą vainikavo žaibiškas šokis – flashmob'as.
 
„Siurprizų ir dovanų“ diena prasidėjo gražiais linkėjimais tėveliams. Kiekviena grupė savaip juos pateikė: dėžutėse, saldainiuose, vokeliuose. Šie siurprizai pakėlė tėveliams nuotaiką. Smagu pradėti dieną su šypsena veide! Personažai Karalienė ir Triušis iš pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ pasitiko vaikus salėje, kur vyko linksmybės: šoko, dainavo, žaidė žaidimus. Pati smagiausia dovana vaikams – keturių aukštų tortas su degančiomis žvakutėmis.
 
Šventinė savaitė baigėsi jubiliejiniu koncertu. Į jį buvo pakviesti buvę darželio darbuotojai, buvę auklėtiniai, socialiniai partneriai, švietimo skyriaus atstovai. Buvę darbuotojai darželiui jubiliejaus proga sveikinimus atsiuntė iš Izraelio, Anglijos, Airijos, Rusijos. Dainavo berniukų ir jaunuolių choras „Gintarėlis“, vadovaujamas buvusio ugdytinio, meno vadovo ir dirigento Tomo Ambrozaičio. Nepaprasto balso tembru džiugino ugdytinės tėvelis – Klaipėdos muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus. Koncertavo ir darželio ugdytiniai, darželio moterų šokių ansamblis. Šventės pabaigą vainikavo jubiliejinis tortas ir fejerverkai.
 
Pasibaigė vieno seniausių vaikų darželių jubiliejinė savaitė. Mūsų „Traukinukas“ dunda toliau, visada pasiruošęs įsodinti naujus mažus „keleivius“.