Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Judumo savaitės proga – nauja sporto aikštelė darželyje
 

Judumo savaitės proga – nauja sporto aikštelė darželyje

2018-10-01
Judumo savaitės proga – nauja sporto aikštelė darželyje
Justina VALANČIENĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“
 
Rugsėjo 17–21 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“ vyko Europos judumo savaitei skirti renginiai. Šios savaitės šūkis „Judėjimas – sveikatos ir džiaugsmo šaltinis!“ kvietė visą įstaigos bendruomenę pakrutėti.
 
Visą savaitę buvo organizuojamos įvairios aktyvios veiklos: pirmadienis pradėtas mankšta „Judėk su šypsena!”, antradienį vyko ir orientacinės varžybos miške prie jūros „Rudens labirintai“ ir sportinė veikla įstaigos kieme „Sportuoti linksma!”, trečiadienis pasitiktas su akcija „Apibėk, aptipenk darželį“, ketvirtadienį buvo organizuojamos varžybos su paspirtukais „Atsispirk ir judėk!“, o penktadienį visų „dobiliukų“ laukė daugybė veiklos įstaigos kieme: buvo atidaryta naujai įrengta sporto aikštelė, kurioje mažieji žaidė krepšinį, mėtė ir skaičiavo sumestus taškus, čia pat po atviru dangumi mokėsi šiaurietiško ėjimo ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Kurdamas judu!“.
 
Tikime, kad organizuodami tokias netradicines savaites, aktyviai prisidedame prie vaikų sveikatos, jų fizinio aktyvumo gerinimo ir drąsiai teigiame, kad aktyvus laiko leidimas gryname ore laiduoja ne tik gerą savijautą, bet ir suteikia puikių emocijų tiek mažiems, tiek dideliems.