Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Birželio 1-ąją Klaipėdos darželių bendruomenės susibūrė bendrai eisenai
 

Birželio 1-ąją Klaipėdos darželių bendruomenės susibūrė bendrai eisenai

2016-06-06
Birželio 1-ąją Klaipėdos darželių bendruomenės susibūrė bendrai eisenai
Nijolė PRANEVIČIENĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Vyturėlis“
 
Birželio 1-oji paskelbė ne tik vasaros pradžią, bet sukvietė vaikus ir pedagogus iš 15-os Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų į renginį „Vaikyste, nusijuok“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir bendruomenių metams paminėti.
 
Dalyviai, pasipuošę spalvinga atributika, nešini plakatais,  įstaigų vėliavomis, įvairiais simboliais, susirinko Klaipėdos Sąjūdžio parke. Renginio organizatoriai pakvietė vaikus į plenerą „Aš nupiešiu saulę“. Ikimokyklinukai spalvotomis kreidelėmis ant grindinio išreiškė savo kūrybines mintis, o vėliau didžiule, spalvinga eisena, lydimi Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinės mokyklos mokinių mušamųjų orkestro, patraukė Ievos Simonaitytės kalno link.
 
Eisena buvo įspūdinga! Priekyje, mušdami didžiulius būgnus, žygiavo orkestrantai. Paskui juos smagiai nusiteikę ėjo ikimokyklinukai. Vaikai džiaugsmingai mojavo rankomis praeiviams, pravažiuojančioms mašinoms, skandavo, juokėsi ir klegėjo. Suaugę, stebėdami laimingus vaikus,  šypsojosi, mojo ir plojo.
 
Atžygiavę netrumpą kelią mažieji klaipėdiečiai neprarado jėgų ir Ievos Simonaitytės kalno papėdėje ne tik stebėjo mušamųjų orkestro pasirodymą, bet žvaliai atliko judesius pritariant būgnų garsams. Padėkoję, atsisveikinę su jaunaisiais būgnininkais, vaikai dainavo, žaidė ratelius, pūtė muilo burbulus. Įspūdžių buvo daug ir vaikų veiduose švietė laimingos šypsenos.
 
Džiaugiamės, kad Klaipėdos miesto meninio ugdymo mokytojų idėja sukviesti didžiulį  ikimokyklinukų būrį prigijo, tęsiasi ir, bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru, tampa gražia tradicija. Tikime, kad tokie renginiai telkia darželių bendruomenes ir sušildo mūsų visų širdis: tampame jautresni, dėmesingesni vieni kitiems, supančiai aplinkai. O mūsų mažiesiems tai puiki galimybė išreikšti save, atskleisti savo talentus ir tobulėti.