Emokykla.lt

„Nykštukų linksmybės“ Daugėlių lopšelyje-darželyje

2013-01-11
„Nykštukų linksmybės“ Daugėlių lopšelyje-darželyje
Rita Tilenienė, pedagogė ir Kristina Aginskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Daugėlių lopšelis-darželis
Nušurmuliavo šventės, pasipuošusios blizgančiomis eglutėmis, nusidriekusios ryškiomis kibirkščiuojančiomis fejerverkų švieselėmis. Su jomis baigėsi kalėdinis šventinis laikotarpis ir vaikams.
 
Tad sausio 7-ąją mažieji darželio ugdytiniai buvo sukviesti į šventinį rytmetį salėje atsisveikinti su Kalėdų eglute, dar kartą prisiminti praėjusias šventes. Juos visus pasitiko linksmieji nykštukai: Nykštukas Darbštuoliukas (auklėtoja L. Čiupylienė), Pasakų nykštukas (auklėtoja R. Tilenienė), nykštukas Dainininkėlis (meninio ugdymo vadovė R. Veličkienė), nykštukas Miškinukas (auklėtoja A. Grubliauskienė) ir nykštukas Žiemužėlė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui K. Aginskienė).
Jie atnešė visiems dovanų – nuoširdžių palinkėjimų, o vaikams – sausainių nuo Trijų Karalių. Kad visus metus būtų miklūs, judrūs, vaikai su nykštukais linksminosi.
 
Visi buvo gerai nusiteikę, netrūko gerų emocijų, vyravo gera nuotaika, vieni kitiems pasakojo praėjusių švenčių įspūdžius, kuris kokius darbelius darė. Nykštukas Žiemužė pasakojo, kad žiemą būna daug įvairių švenčių, ir pasiūlė išrinkti pačią šauniausią. Nykštukas dainorėlis su vaikučiais prisiminė, kokias daineles išmoko visi smagiai pasišoko. Nykštukas Darbštuoliukas gamino žaisliukus, ruošėsi šventėm. Pasakų nykštukas pasakojo, kad jis labai mėgsta skaityti ir klausytis sekamų pasakų. Jis vis pro langą dairėsi, prie durų klausėsi, gal kokioje grupėje yra sekamos pasakėlės, ir nenusivylė.
„Ežiukų“ grupės mažieji aktoriai pakvietė visus stebėti pasakėlę „Pirštinė“.
 
Nykštukas Miškinukas džiaugėsi, kad švenčių metu visur blizgėjo girliandos, eglės buvo pasidabruotos šarma ir padabintos pačių vaikų pagamintais žaisliukais. Jis priminė vaikučiams, kad po švenčių eglučių negalima bet kur išmesti, bet jas reikia nunešti į tam skirtą vietą.
  
Nykštukai su vaikučiais žaidė žaidimus, dainavo daineles, organizavo estafetes su sniego gniūžtėmis. Pasibaigus linksmybėms nykštukas Žiemužė visus nykštukus pakvietė nukabinti žaisliukus nuo eglutės. Palinkėjo visiems gerų dienelių, šypsenėlių, pažadėjo ir kitais metais aplankyti visus šaunius Daugėlių darželio vaikučius ir auklėtojas.