Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Kalėdinių žaisliukų gamyba

Kalėdinių žaisliukų gamyba

2020-12-15
Susijusios temos: Projektai Kūrybingumas
Kalėdinių žaisliukų gamyba
Vaikai džiaugėsi gaudami nuostabius eglučių papuošimus iš įvairių šalių. 
Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ vaikų grupė „Šiaudinukai“ su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Austra Marmokiene dalyvauja projekte „eTwinnig“ platformoje „O Christmas Tree: festive decorations from around Europe“. Projekto tikslas – suteikti vaikams galimybę suprasti įvairias kalėdines tradicijas, egzistuojančias Europoje ir už jos ribų, praplėsti jų supratimą apie kitas kultūras ir palyginti kitų šalių tradicijas su tomis, kurios jiems labiau pažįstamos. Vaikai kūrė meno kūrinius, atsižvelgdami į šalies kurioje gyvena tradicijas, taip pat bendradarbiavo su kitų įstaigų vaikais.
 
Projektas suburia mokinius, vaikus iš Europos mokyklų, kad galėtų dalytis informacija apie save ir savo kalėdines tradicijas. Kiekviena dalyvaujanti mokykla, darželis naudojo programą „Book Creator“, norėdami sukurti trumpą el. knygą ir pristatyti save ir kai kurias savo šalies kalėdines tradicijas. Mokiniai, vaikai gamino ir siuntė dekoracijas kartu su proceso nuotraukomis kitiems projekto dalyviams. Šie meno kūriniai panaudoti puošiant specialias Kalėdines eglutes ugdymo įstaigose. Jie simbolizavo vienybę, ramybę ir harmoniją šventiniu laikotarpiu.
 
Vaikai džiaugėsi gaudami nuostabius eglučių papuošimus iš įvairių šalių: Italijos, Kroatijos, Suomijos, Lenkijos, Estijos, Rumunijos, Lietuvos... Laukdami Kalėdų projekto dalyviai pasipuošė eglutes gautomis dekoracijomis.
 
Visiems projekto dalyviams „Šiaudinukų“ grupės vaikai su mokytoja Austra linki dovanoti vieni kitiems gerumą, tikėjimą, draugiškumą.
 
Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ inf.