Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Grigiškių lopšelyje-darželyje „Lokiuko giraitė“ emocijos liejasi per kraštus

2019-11-26
Susijusios temos: Vaiko sveikata
Grigiškių lopšelyje-darželyje „Lokiuko giraitė“ emocijos liejasi per kraštus
Jolanta BRAZAUSKIENĖ
Vilniaus savivaldybės Grigiškių l.-d. „Lokiuko giraitė“ ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Vaikų noras, aktyvumas, trykštanti energija, nuotaika ir net sūrus žaidėjų prakaitas viską pasako: „Mes įsimylėjome futboliuką“.  
Vilniaus savivaldybės Grigiškių lopšelyje-darželyje „Lokiuko giraitė“ prasidėjo įdomi, sportiška, triukšminga kelionė į mažojo futboliuko pasaulį. Į šią kelionę mus pakvietė projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federaciją (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Tai puiki priemonė, kuri lavina vaikų bendravimo, skaičiavimo, piešimo gebėjimus ir jų socialinius įgūdžius.
Priešmokyklinukų grupės „Voveriukai“ ir „Peliukai“ pasiruošę į sportišką kelionę. Tėveliai su vaikais piešė „Voveriukų“ komandos logotipą ir patys vaikai sugalvojo „Futboliuko“ taisykles. Viena iš taisyklių „Negalima spirti kamuolio į savo vartus“. Vaikai iš LFF gavo dovanų knygeles, kuriose jie noriai atlieka įvairias užduotėles.
 
 
Visų nuotaika puiki, apranga tinkama ir noras žaisti futbolą didelis. Vaikiai noriai atlieka pateiktas užduotis, stengiasi atlikti kuo tiksliau, bet laukiamiausias laikas – futboliuko žaidimas 3 prieš 3. Smagiausia akimirka – įmuštas įvartis, noras judėti, gera nuotaika ir buvimas kartu.
Vaikų noras, aktyvumas, trykštanti energija, nuotaika ir net sūrus žaidėjų prakaitas viską pasako: „Mes įsimylėjome futboliuką“. Laikas sporto salėje tiesiog ištirpsta ir vėl laukiame kitos dienos užsiėmimo. Manoma, kad futbolas labiau berniukų mėgstama sporto šaka, bet mergaitės žaidžia aktyviau už berniukus.
 
 
Vaikams treniruotę pravedė, parodė daug įvairių pratimų ir žaidimų į svečius pakviestas Grigiškių futbolo asociacijos prezidentas, GFA vaikų ir jaunimo treneris ir Lietuvos moterų WU-19 futbolo rinktinės vyr. trenerio asistentas Remigijus Klimavičius. Taip pat dalyvavo Ugnius Klimavičius – buvęs darželio ugdytinis, Vilniaus futbolo akademijos „Žalgirietis“ narys.
 
 
Pavasarį subursime „Voveriukų“ grupės tėvelių komandą ir kartu su vaikais linksmai dalyvausime šeimos sporto šventėje.
Žaidžiant futboliuką būna visko – ir nusivylimo, ir džiaugsmo. Bet mes su vaikais nusprendėm, kad žaidime svarbiausia – DRAUGYSTĖ.