Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Paminėjome tarptautinę draugo dieną

2020-12-01
Paminėjome tarptautinę draugo dieną
Rima Skrinskienė
Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Vaikai padarytomis širdutėmis mojavo savo naujiesiems draugams, dovanojo šypseną, meilę ir pagarbą užsimezgusiai draugystei. 
Net paskelbtas karantinas nesutrukdė Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikams švęsti draugo dieną.
Lapkričio 29-oji – tarptautinė draugo diena. Šią dieną paminėti Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo 6A grupę pakvietė kaimyninio „Žilvičio“ darželio pavaduotoja Daiva Narmontienė. Iš anksto aptarėme susitikimo nuotoliniu būdu detales: kad reikės abiems grupėms prisistatyti, pamokyti draugus pažaisti draugystės žaidimą bei pasidalinti mintimis, kas tai yra draugystė.
 
Nekantriai laukėme, kada galėsime pamatyti draugus iš kito darželio. Abejojome, kaip jie mus priims, ar bus draugiškai nusiteikę. Televizoriaus ekrane išvydome gražiai pasipuošusią „Boružiukų“ grupę, prisistatė grupės mokytojas Andrius Paleičikas. Nuotolinio susitikimo rezultatas pranoko mūsų lūkesčius. Abiejų darželių ugdytiniai degė dideliu noru susipažinti, drauguti, viso susitikimo metu šypsojosi.
 
Draugams skyrėme skambią dainelę, pamokėme žaisti mūsų grupėje mėgstamą žaidimą „Aš mažas avinėlis, trumpa mano uodegėlė“. Vaikai padarytomis širdutėmis mojavo savo naujiesiems draugams, dovanojo šypseną, meilę ir pagarbą užsimezgusiai draugystei. Vaikai, kupini puikių emocijų, dar ilgai diskutavo grupėje, kaip būtų smagu su naujaisiais draugais susitikti ir apsikabinti.