Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Seminaruose ikimokyklinukų pedagogams – apie kitokias vaikų šventes, STEAM ugdymą, komunikaciją su tėveliais

Seminaruose ikimokyklinukų pedagogams – apie kitokias vaikų šventes, STEAM ugdymą, komunikaciją su tėveliais

Renginio data: 2020 03 10 00:00 - 2020 03 25 00:00 Vilnius
Seminaruose ikimokyklinukų pedagogams – apie kitokias vaikų šventes, STEAM ugdymą, komunikaciją su tėveliais
Vasario ir kovo mėnesiais ikimokyklinukų pedagogus kviečiame į kūrybiško vaikų ugdymo seminarus bei praktikumus. Šįkart – apie naujus vaikų švenčių organizavimo būdus, gausybę smagių kūrybiško vaikų matematinių bei STEAM gebėjimų ugdymo idėjų ir metodų, socialinį-emocinį ugdymą darželyje, bendradarbiavimą su tėveliais, siekiant įgyvendinti ugdymo tikslus.
 
Vasario 20 d. kultūros-švietimo darbo metodininkė Nilė Bačiulienė seminare Šventes vaikų darželyje šiandien kuriame KITAIP pasakos apie naują požiūrį į šiuolaikišką vaikų švenčių turinį, formą ir komunikaciją, pasidalins praktine patirtimi, kaip šventes darželyje kurti naujai, paprastai ir šiuolaikiškai.
 
Po savaitės laukia dar vienas Nilės Bačiulienės seminaras – Socialinis ir emocinis vaikų ugdymas darželyje: SEU žaidimai – kuriame ji pasidalins praktine patirtimi, kaip sukurti vaikams kasdienius lavinamuosius SEU žaidimus pozityviųjų įgūdžių ugdymui, papasakos apie SEU ugdomosios veiklos planavimą, projektus, komunikaciją.
 
Vasario 28-ąją seminare Kūrybiški ir inovatyvūs būdai, ugdant darželinuko matematinius gebėjimus pedagogės Laura Bajoriūnė ir Mireta Visockienė pristatys savo sukauptą patirtį vaikų matematinių gebėjimų ugdymo srityje, atskleis, kaip į ugdymo turinį integruoti knygą „PYKŠT ir POKŠT eksperimentai. Matematika 3–5 metų vaikams“.
 
Kovo 10 d. seminare Darželio dienos ritmo vaikų veikla ir komunikacija su tėveliais kultūros-švietimo darbo metodininkė Nilė Bačiulienė kalbės apie tai, kaip efektyvi komunikacija padeda įgyvendinti ugdymo tikslus, papasakos apie socialinius tinklus bei pateiks keletą būtinų ir labai naudingų dalykų apie turinio kūrimą juose.
 
Kovo 13 d. kviečiame pedagogus į respublikinį Pedagogų forumą „STEAM atradimai ir įžvalgos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Šiame renginyje bus siekiama patobulinti pedagogų bendrąsias ir dalykines kompetencijas, siekiant kūrybiškai ir sistemingai įgyvendinti STEAM idėjas kasdienėje ikimokyklinukų ugdymo(si) praktikoje. Daug dėmesio bus skiriama ugdymo kokybę užtikrinančioms priemonėms – būtinoms kompetencijoms, inovatyviems mokymo metodams, jų taikymui.
 
Kovo 18 d. pedagogų laukia Jurgitos Riaubytės ir Virginijos Sauliūtės-Darvydės seminaras Ikimokyklinio amžiaus vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymas per pasakas ir žaidimus, kuriame lektorės pasakos apie pasakų sekimo ir eksperimentų atlikimo galimybes integruojant tyrinėjimą ir atradimą.
 
Kovo 25 d. psichologė psichoterapeutė Rita Zykienė LVJC rengia seminarą „Perdegimo“ sindromas: atpažinimas ir profilaktika, apie tai, kaip „neperdegti“ darbe ir gyvenime, susikurti pusiausvyrą, saugoti savo emocinę, fizinę sveikatą.
 
Ketvirtadienių vakarais, 18.00–19.00 val., laukiame jūsų ikimokyklinukų pedagogams skirtuose praktikumuose
  • Vasario 13 d. praktikume Ugdanti aplinka ir vaikų žaidimai siekiant ugdymo proceso kokybėssu Rasa Andrejeva, darželio vadove, gilinsimės į ugdymosi aplinkų poveikį vaikams, žaidimus, skatinančius vaikus veikti, kurti, siekti kokybinių rezultatų.
  • Vasario 20 d. edukologė Vilija Malinauskaitė kviečia į praktinį užsiėmimą Vaikas, kurį sunku suprasti: kaip padėti jam ir sau apie „kitokius“ vaikus – kas būdinga autizmo spektro, dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimams, kuo skiriasi šių vaikų elgesys nuo elgesio bendraamžių, turinčių elgesio problemų dėl sutrikusių santykių šeimoje.
  • Vasario 27 d. praktikumo Vaiko protinių gebėjimų ugdymas lektorė dr. Birutė Pernaravičiūtė žada pateikti praktinių pavyzdžių, kaip ugdyti vaiko atmintį ir dėmesingumą, samprotavimą, žodinę bei grafinę raišką, judesių koordinaciją, orientaciją erdvėje ir laike.
 
Daugiau informacijos ir registracija
 
Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/