Emokykla.lt

Mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“

Renginio data: 2015 12 03 10:00 - 2015 12 03 00:00 Šiaulių universiteto biblioteka, Vytauto g. 84-205, Šiaulių m. sav., Šiaulių apskr.
Mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“
2015 m. gruodžio 3 d. 10 val. Šiauliuose vyks Lietuvos logopedų asociacijos (LLA) mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“.
 
Kviečiame sveikatos priežiūros ir švietimo institucijose dirbančius logopedus dalyvauti Lietuvos logopedų asociacijos konferencijoje „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“, kuri vyks 2015 m. gruodžio 3 d. (ketvirtadienį), Šiauliuose.
 
Konferencijos tikslas – pristatyti UPC finansuojamo projekto Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų atpažinimas ir įvertinimas rezultatus ir pasidalyti praktinio darbo patirtimi, siekiant plėtoti logopedų profesines kompetencijas, susijusias su vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų atpažinimu, diferencijavimu ir inovatyvių vertinimo metodų taikymu.
 
Konferencijoje bus pristatomas projekto rezultatų ir logopedų gerosios darbo patirties pagrindu parengtas metodinis leidinys.
 
Konferencijos temos: 
  • vaikų garsų tarimo sutrikimų diferenciacija ir identifikavimas
  • kalbėjimo motorikos įvertinimas: metodai, priemonės ir instrumentai
  • vaikų kalbos įvertinimas: metodai, priemonės ir instrumentai
Logopedai kviečiami dalytis savo praktinio darbo patirtimi, pateikiant ir pristatant savo parengtus ir taikomus vertinimo metodus, kurie bus publikuojami metodiniame leidinyje.
 
Pageidaujantys pasidalyti savo patirtimi kviečiami iki 2015 m. lapkričio 1 d. el. paštu (kuringrida@gmail.com) atsiųsti šią informaciją:
 
1) metodo ar įvertinimo formos, skirtos ankstyvojo, ikimokyklinio ar mokyklinio amžiaus vaikų kalbėjimui ir/ar kalbai įvertinti, aprašą. Aprašą (apimtis iki 400 žodžių) sudaro: 
  • metodinės priemonės, skirtos vertinimui, pavadinimas
  • autoriai (vardas, pavardė, kvalifikacinė kategorija, darbovietė, miestas)
  • metodinės priemonės paskirtis, struktūra ir turinys
  • logopedo patirtis (refleksijos), taikant šį vertinimo metodą ar priemonę
2) pavyzdinę vaikų kalbėjimo ir/ar kalbos sutrikimų įvertinimo formą, kuria galėtų naudotis kiti logopedai (parengta autoriaus ir taikoma logopedo darbe);
3) sutikimą publikuoti šią medžiagą konferencijos leidinyje bei leidimą logopedams taikyti priemonę profesinėje veikloje, nepažeidžiant autorystės teisių.
 
Tik pagal reikalavimus parengti vaikų kalbėjimui ar kalbai vertinti skirtų priemonių, metodų ar įvertinimo formų aprašai ir formų pavyzdžiai bus atrinkti publikavimui Metodinėje medžiagoje.
 
Po konferencijos organizuojamas Visuotinis LLA narių susirinkimas. Kviečiame aktyviai dalyvauti!
 
Konferencijos mokestis:
  • LLA nariams – 5 €
  • LLA nariams (studentams) – renginys nemokamas
  • ne LLA nariams – 15 €
Išankstinės registracijos į renginį nėra. Konferencijos  mokestį, įstojimo į LLA ar LLA nario mokestį bus galima susimokėti prieš renginį. 
Konferencijos vieta:  Šiaulių universiteto biblioteka, Vytauto g. 84-205 aud., LT-76352 Šiauliai (Lietuva).
Kilus klausimams kreiptis į Ingridą Kurmanskienę el. paštu: kuringrida@gmail.com.