Emokykla.lt

Seminaras Kėdainiuose „Sveikatai palanki vaikų mityba“

Renginio data: 2017 01 17 17:30 - 2017 01 17 19:30 Didžioji gatvė 66,, Kėdainių r. sav., Kauno apskr.
Seminaras Kėdainiuose „Sveikatai palanki vaikų mityba“
Norite, kad jūsų vaikai nesirgtų? Pasirūpinkite jų mityba!  Žiniomis ir asmenine patirtimi apie sveikatai palankią vaikų mitybą seminare Kėdainiuose „Sveikatai palanki vaikų mityba“ sausio 17 d. dalinsis maisto technologė, mitybos specialistė ir dviejų vaikų mama Raminta Bogušienė.
 
Seminaras skirtas tėveliams, auginantiems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus, taip pat jų seneliams, ugdymo įstaigos personalui, virėjoms ir dietistams.
 
SEMINARE SUŽINOSITE:
 
Ką vaikai turi valgyti?
Sužinosite, kas turi sudaryti jų valgiaraštį, kad mityba būtų pilnavertė ir subalansuota. Taip pat analizuosime naujausius Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytus reikalavimus darželių ir mokyklų organizuojamam vaikų maitinimui.
 
Kokie produktai sveikatai palankiausi?
Išmoksite lengvai ir greitai iš prekių gausos išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius produktus. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos perkant.
 
Kaip gaminti, kad nesugadinti? Patiekalų receptai ir idėjos
Išsirinkę reikiamus ir kokybiškus produktus, sužinosite, kaip gaminti, kad išliktų kuo daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų, kaip gaminti, kad nesusidarytų kenksmingų medžiagų. Taip pat, kaip ir ką gaminti, kad vaikams patiktų. Sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė Raminta Bogušienė pasidalins idėjomis, kokius patiekalus galima pagaminti, kad iš įvairių kruopų ne tik virtume košes, bet ir pagamintume įdomesnių valgių, kurie būtų patrauklesni mūsų vaikams. Taip pat pasidalins keletu konkrečių receptų. Kaip kepti viso grūdo blynus? Kaip gaminti maistingus keksiukus, sausainius ar pyragus? Po paskaitų išsinešite ne tik žinių, receptų, gaminimo idėjų, motyvacijos pokyčiams, bet jausitės sotūs ir laimingi!
 
Seminarą veda Raminta Bogušienė – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, KTU magistro laispnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikos gyvensenos propaguotoja, dviejų vaikų mama ir laimingos šeimos kūrėja, direktorė ir steigėja VšĮ „Sveikatai palankus”, straipsnių autorė. Plačiau apie lektorę.
 
Renginys nemokamas. 
Registracija: https://goo.gl/5Sx7QA
Laikas: 2017 m. sausio 17 d. nuo 17:30 iki 19:30 val.
Vieta: Didžioji gatvė 66, LT-57273 Kėdainiai, Lietuva (Kėdainių Šviesioji gimnazija)
 
Dalyvaudami šiame seminare palaikote iniciatyvą „Sveikatai palanki ugdymo įstaiga“, plačiau – sveikataipalankus.lt
Seminaro partneris – UAB „Pontem“.