Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Šeimoms su vaikais – vasaros stovyklų piknikas

Šeimoms su vaikais – vasaros stovyklų piknikas

2020-06-11
Susijusios temos: Šeima Vasaros stovyklos
Šeimoms su vaikais – vasaros stovyklų piknikas
Birželio 18 d. (ketvirtadienį) 16 val. kviečiame šeimas į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) kieme rengiamą smagią pramogų ir edukacijų šventę „Vasaros stovyklų „piknikas“.
Šios, visai šeimai skirtos šventės metu netrūks linksmos nuotaikos, kūrybos, veiksmo ir vasariško šurmulio! Visos šventės pramogos – nemokamos.
 
Vyks vaikams skirtos stalo futbolo, teniso ir didžiojo „Twisterio“ žaidimų veiklos; šokių pamokėlės, dailės dirbtuvėlės bei viktorinos; bus surengtas STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos) edukacijų pasirodymas – duris atvers kūrybos dirbtuvės, emocijų laboratorija, o emocijos jų metu „veršis per kraštus“.
 
Smagioms ir kūrybiškoms pramogoms renginio metu pakvies šalies vaikų stovyklų organizatoriai – pabendrauti „akis į akį“ bei sužinoti programų ypatumus „iš pirmų lūpų“, galės visi šventėje dalyvaujantys tėveliai.
 
Jaukumo ir smagumo atmosferą sukurti padės smagi muzika, užkandžiai, pledai, sėdmaišiai, šokių pasirodymai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi!
„Labai džiaugiamės prasidėjusia vasara, sušvelnintu karantinu, saulėtais orais ir norime švęsti bei džiaugtis kartu su vaikais bei jų tėveliais. Tikime, kad Vasaros stovyklų „pikniko“ metu visiems bus ne tik smagu, bet ir pavyks išsirinkti įdomių ir prasmingų vasaros veiklų“, – viliasi Erika Lučickaja, LVJC projektų vadovė ir šio renginio organizatorė.
Šis renginys, pasak Erikos, galėtų tapti puikios vasaros iškylų tradicijos pradžia, kurių, liepos ir rugpjūčio mėnesiais, planuojame ne vieną.
 
Kviečiame gausiai dalyvauti ir ketvirtadienio vakarą paversti maža šeimos vasaros švente!
 
 
Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inf.