Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų!

2019-11-17
Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų!
9-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA – tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, administracija, švietimo pagalbos ir kiti specialistai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.
 
Parodoje prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų. Parodoje vyks daugiau kaip 160 edukacinių renginių ir užsiėmimų. Parodos renginių programa lapkričio 22 d. (PDF formatu)lapkričio 23 d. (PDF formatu).
Bilietų mokyklų grupėms užsakymas jau prasidėjo, prašome registruotis ČIA.
 
PARODOS TEMA – „MOKOMĖS DRAUGE“
Mokomės SU VISAIS ir IŠ VISŲ: neseniai iš emigracijos grįžusia kaimyne, judėjimo negalią turinčiu klasės draugu, autizmo spektro sutrikimą turinčiu broliu. Mokyklos bendruomenėje, besiremiančioje pagarba mokinių įvairovei, pagalba kiekvienam mokiniui ir bendradarbiavimu. Sudarydami galimybes patirti įvairovę visuomenėje, kiekvienam įsitraukti į ugdymo procesą, būti drauge su bendraamžiais.
Parodoje daug kalbėsime apie ankstyvąjį ugdymą, nes ankstyvame amžiuje dedami pamatai tolimesniam vaiko asmenybės augimui. Pabandysime išsigryninti, kokie svarbiausi ankstyvojo vaikų ugdymo kokybės veiksniai, kaip įtraukusis ugdymo turinys kuriamas klasėje, mokyklos bendruomenėje. Tik taip galėsime pasakyti, kad vaikas turi laimingą vaikystę, o mes suaugusieji – ugdome ateičiai.
 
PAGRINDINĖS PARODOS TEMINĖS GRUPĖS
  • Mokymosi priemonės. Mokymosi procesui skirtos technologijos ir priemonės, kuriomis naudojasi mokinys.
  • Mokymo priemonės. Mokymo procesui skirtos priemonės ir technologijos, kurias naudoja mokytojas.
  • Technologijos, įranga
  • Mokyklos valdymo sprendimai
  • Neformalusis ugdymas
Daugiau informacijos čia.