Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Kviečia ornitologų mokykla visai šeimai

2019-03-21
Kviečia ornitologų mokykla visai šeimai
Ingrida MEŠKINYTĖ
 
Domiesi paukščiais? Nori daugiau laiko leisti gamtoje? Patinka fotografuoti? Niekada nesi matęs paukščio, kuris išskleidęs sparnus yra didesnis už mūsų garsųjį krepšininką Arvydą Sabonį? Ateik į ornitologų mokyklą, skirtą visai šeimai.
 
Daugumos mūsų pažintis su paukščiais prasideda dar vaikystėje. Miške, parke arba pievoje pirmiausiai pamatome ne patį sparnuotį, o išgirstame jo kontaktinį balsą, pavojaus signalą, teritorijos žymėjimo giesmes ir tik tada, kai sustojame kelioms minutėms, galime pamatyti ir atpažinti, koks tai paukštis. Tik retas kuris atkreipiame dėmesį į juos – gyvenančius visai šalia mūsų. Paukščių stebėjimas nėra tik pomėgis, tai – gyvenimo būdas ir mokslas, tačiau išmokti aptikti ir atpažinti dažniausius mūsų šalyje perinčius, žiemojančius arba migruojančius paukščius gali kiekvienas.
 
Ornitologų mokyklos tikslas – ugdyti gebėjimą pažinti paukščius, skatinti jai domėtis. Užsiėmimai truks vienerius metus. Pradžia – 2019 m. balandžio mėnesį, pabaiga – 2020 m. kovą. Per šiuos metus įvyks 5 savaitgaliniai užsiėmimai saugomose teritorijose.
 
Programą sudaro teorija ir praktika. Užsiėmimų metu daug keliausime, stebėsime ir pažinsime, žieduosime paukščius, susitiksime su profesionaliais ornitologais, gamtininkais, mokslininkais ir fotografais. Turėsite galimybę ne tik mokytis, pabūti gamtoje, aplankyti saugomas teritorijas, bet ir susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie su malonumu dalinsis gerąja patirtimi.
 
Sėkmingai pabaigę mokyklą gaus Lietuvos ornitologų draugijos sertifikatus.
 
Vaikams iki 6 metų, į mokyklą ateinantiems bent su vienu iš tėvų (o gal senelių), ornitologų mokykla nemokama!
 
Daugiau informacijos ČIA.