Emokykla.lt
Forumas Viešos diskusijos
Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
1 2 3 4 ... 10 Pirmyn
Ramune 
2017 02 02, 17:00
Tema: Kas gali dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais?
Optimistė:),matosi,kad tikrai trūksta informacijos,kas darosi šiandieniniame LT vaikų darželyje...Nieko Jūs čia nepakeisit,nieko Jūs čia nepademonstruosit,čia tokia sistema,kuri laužo net pačius stipriausius...kas dirba,tas supranta apie ką eina kalba.
Tikrai netrūksta dėl to ir ruošiuosi nuosavà atsidaryti :) bet klausimas ne apie mano įsivaizdavimus, nuomones ir pan., o apie kitkà....
sėkmės fantazuojant 
2017 02 02, 14:25
Sveiki, na diskusija nukrypo :) gyvenimas neverčia imtis tokio darbo, pati noriu nes matau kà galiu pakeisti, taip pat kitaip matau vaikus :) matyt turiu pašaukà šiam darbui. na kas be ko prie šio noro prisideda ir tai, jog planuoju atsidaryti privatú darželį. Bet atsakymo negavau į savo klausimà... Randu informacijos, kad rengia tiek profesinės mokyklos, tiek universitetai. Patogiau būtú "greitesnis" variantas ar bent jau ne dieninis.
Optimistė:),matosi,kad tikrai trūksta informacijos,kas darosi šiandieniniame LT vaikų darželyje...Nieko Jūs čia nepakeisit,nieko Jūs čia nepademonstruosit,čia tokia sistema,kuri laužo net pačius stipriausius...kas dirba,tas supranta apie ką eina kalba.
Ramune 
2017 02 01, 14:46
Gal gyvenimas žmogų verčia. Psichologų, socialinių, specialiųjų pedagogų, socialinių darbuotojų universitetai ir kolegijos išleidžia daugiau negu reikia. Dabar daug kur darželiuose auklėtojų padėjėjomis dirba ir žmonės, turinys magisto diplomus. Gyventi iš kažko juk reikia.
Sveiki, na diskusija nukrypo :) gyvenimas neverčia imtis tokio darbo, pati noriu nes matau kà galiu pakeisti, taip pat kitaip matau vaikus :) matyt turiu pašaukà šiam darbui. na kas be ko prie šio noro prisideda ir tai, jog planuoju atsidaryti privatú darželį. Bet atsakymo negavau į savo klausimà... Randu informacijos, kad rengia tiek profesinės mokyklos, tiek universitetai. Patogiau būtú "greitesnis" variantas ar bent jau ne dieninis.
Aldona 
2017 01 27, 15:37
Kodėl taip "kankinatės" ir dirbate su vaikais?
O kur patarsite dirbti,jei šitam darbui atiduoti 40m ir...sveikata??????????????????
Pelėda 
2017 01 26, 20:46
Ta lietuvos kultūra... aš gražiai paklausiau ir pasiteiravau, kad pasakytumet, o jūs i karto teigiate, kad nesiorentuoju. Ačiū už apšvietimą. ;)
Neimkite į galvą tokių gyvenimo nuskriaustų piktų moterų "kandžiojimosi". Tokių žmonių negalima leisti dirbti su vaikais, nes tokios neturi nei meilės nei šilumos.. O jūs, jei norėtumėte dirbti su vaikais, pabandykite bent metus įsidarbinti privačiame darželyje aukkėtojis padėjėja. Valdiškame darželyje didesnė rizika, kad papuosite tarp tokių kandžių nemielų kolegių. Privačiuose tokių nepriima :) nors su vaikais kartais ir labai pavargsti, bet būti arti šalia tyrų vaikų yra nuostabu. Sakoma "kokia aukkėtoja, tokie ir vaikai pasidaro" (jei rami, ir vaikai ramesni, jei sportiška, ir vaikai mėgsta sportuoti, jei dailininkė, vaikai taip pat tokie :) ). Jei tikrai suprastumėte, kad norite dirbti šį darbą, tai užtenka mokslų Kolegijoje (pvz Kauno kolegijoje). SĖKMĖS.
Peleda 
2017 01 26, 20:32
... auklėtojai 65-eri... 20 mažylių ... ir... 10,5 val visus kokybės reikalavimus atitinkantis darbas. Ir už šitą siaubo filmą net vidurkio nesiekiantis atlygis.
Keistas jūsų supratimas.. mūsų darželyje dirba virš 70 m. auklėtoja. Padirbo vasara kelios jaunos aukkėtojos ir direktorė priprase vyreiausiąją dar metams pasilikti. Toji močiutė auklėtoja spinduliuoja tokia išmintinga ramybę, vaikai grupėje niekada "galvom neina", šventėm vaikai gražiausių eilėraščių išmokyti, vaikų tarpasmeninei socializacijai vadovauja ypatingai profesionaliai. Poroje su šia auklėtoja dirba 45m. auklėtoja. Puiki jų komanda.
Peleda 
2017 01 26, 19:54
Žinoma,kad jėgų nebus;keturiomis roposime,sąnarius traškinsime,vaikučiai mums batus užriš,į lauką išves pasivaikščioti...gal jau būsime nepakaltinamos...taip nori mūsų valdžia,o ką galime pakeisti.
Kodėl taip "kankinatės" ir dirbate su vaikais?
Peleda 
2017 01 26, 19:52
Man greit -65m. Labai myliu vaikus. Ar priimtų mane dirbti į darželį? Galėčiau žaisti su vaikučiais, sekčiau pasakas, išvesčiau pasivaikščioti.
Bandykite ieškoti darbo nepilnu krūviu kaip antra auklėtojos padėjėja privačiame darželyje (ten dažniausiai iki pietų dirba su vaikais 3 moterys).
Dovilė 
2017 01 24, 19:15
Sveiki norejau paklausi esu baigusi pradinio ugdymo pedagogika ir ka reikia baigti norit dirbti darzelyje? Kiek laiko mokytis ir kiek kainuotu gal kas zino?
tokia 
2017 01 22, 10:12
Pas mus ne 20 mažylių,o 25...tokio amžiaus jau ir auklių 1vaikui niekas nesamdo...o mes mielos kolegės,roposim...Paguoda tik ta,kad ,kaip rašo gal jau "būsim nepakaltinamos".
aš taip pat 65 -ių, dirbu su 24 vaikais, kolektyve jauniausia 40m aukletoja,ir jei nors viena susergame tenka dirbti 10,5 val,(o tai tenka daznai), o jei išeitume į pensiją nebutų kam dirbt, nes jauniklės už toki atlyginimą dirbti nenori, darbas nelengvas ir atsakingas, o valdininkai tik pažadais ir knygynėm frazėm maitina...
... 
2017 01 22, 03:29
Kokių dar egzaminų,reikia rimtų mokslų.reikia studijuoti universitete,įsigyti bent bakalaurą.Kažkaip Jūs čia nesiorentuojate...
Ta lietuvos kultūra... aš gražiai paklausiau ir pasiteiravau, kad pasakytumet, o jūs i karto teigiate, kad nesiorentuoju. Ačiū už apšvietimą. ;)
keistas klausimas 
2017 01 20, 15:43
Sveiki :) Norėjau paklausti, gal žinote kokių egzaminų reikia norint tapti darželio aukletoja? Baigiau prieš metus 12 klasių ir metus laiko darau pertrauka :) Rinkausi tarp dviejų skirtingų specialybių, bet širdis vis gi linsta arčiau šitos :)
Kokių dar egzaminų,reikia rimtų mokslų.reikia studijuoti universitete,įsigyti bent bakalaurą.Kažkaip Jūs čia nesiorentuojate...
Pasidomėti 
2017 01 19, 23:09
Sveiki :) Norėjau paklausti, gal žinote kokių egzaminų reikia norint tapti darželio aukletoja? Baigiau prieš metus 12 klasių ir metus laiko darau pertrauka :) Rinkausi tarp dviejų skirtingų specialybių, bet širdis vis gi linsta arčiau šitos :)
beje 
2017 01 19, 13:50
... auklėtojai 65-eri... 20 mažylių ... ir... 10,5 val visus kokybės reikalavimus atitinkantis darbas. Ir už šitą siaubo filmą net vidurkio nesiekiantis atlygis.
Pas mus ne 20 mažylių,o 25...tokio amžiaus jau ir auklių 1vaikui niekas nesamdo...o mes mielos kolegės,roposim...Paguoda tik ta,kad ,kaip rašo gal jau "būsim nepakaltinamos".
sunku net įsivaizduoti 
2017 01 19, 13:12
Žinoma,kad jėgų nebus;keturiomis roposime,sąnarius traškinsime,vaikučiai mums batus užriš,į lauką išves pasivaikščioti...gal jau būsime nepakaltinamos...taip nori mūsų valdžia,o ką galime pakeisti.
Lina 
2017 01 18, 17:39
Man tik bus 65 ir aš jau "netinkama" darbui su vaikučiais. O kaip jūs, būdamos 65 vesite šventes, projektus, sportuosite ir t.t.
dėkui 
2017 01 17, 20:29
o ar Jūs turėsite jėgų vesti įvairias šventes, rašyti projektus ir juos vesti, sportuoti su vaikučiais, vesti atviras veiklas ir t.t.
Man tik bus 65 ir aš jau "netinkama" darbui su vaikučiais. O kaip jūs, būdamos 65 vesite šventes, projektus, sportuosite ir t.t.
auklėtoja 
2017 01 17, 17:51
Man greit -65m. Labai myliu vaikus. Ar priimtų mane dirbti į darželį? Galėčiau žaisti su vaikučiais, sekčiau pasakas, išvesčiau pasivaikščioti.
o ar Jūs turėsite jėgų vesti įvairias šventes, rašyti projektus ir juos vesti, sportuoti su vaikučiais, vesti atviras veiklas ir t.t.
dėkui 
2017 01 16, 19:17
Dirbti tikrai nepriims,bet savanoriauti be atlygio tikrai galite.
Tikėjausi prie skurdžios auklėtojos pensijos prisidurti eurą, kitą. Dėkui, sužinojau, kad tik veltui galiu dirbti, o už darbą atlyginimo nėra ko tikėtis.
direktorė 
2017 01 15, 13:03
Dirbti tikrai nepriims,bet savanoriauti be atlygio tikrai galite.
Esmey 
2017 01 12, 19:41
O kodėl nenorite dirbti psichologe,juk jų trūksta,o ir darbas įdomus???Nepatarčiau " lįsti" į vaikų darželį-greit nusivilsite,nerealizuosite savęsir nuolat būsite spraudžiama į paklusnumo,nusižeminimo ir pataikavimo visiems(vadovams,ypač tėvams,kolegoms) rėmus...Nebent Jums padėtų psichologijos žinios:)
Gal gyvenimas žmogų verčia. Psichologų, socialinių, specialiųjų pedagogų, socialinių darbuotojų universitetai ir kolegijos išleidžia daugiau negu reikia. Dabar daug kur darželiuose auklėtojų padėjėjomis dirba ir žmonės, turinys magisto diplomus. Gyventi iš kažko juk reikia.
buvusi auklėtoja 
2017 01 11, 19:31
tik ne ten... 
2017 01 11, 12:35
Sveiki, esu baigusi psichologijos bakalaurà ir noriu dirbti su ikimokyklinukais. Gal galite patarti, kur toliau tęsti studijas? Ir ar galiu įstojusi pradėti dirbti grupėje, ar pirmiausiai reikia pabaigti mokslus? Dėkoju!
O kodėl nenorite dirbti psichologe,juk jų trūksta,o ir darbas įdomus???Nepatarčiau " lįsti" į vaikų darželį-greit nusivilsite,nerealizuosite savęsir nuolat būsite spraudžiama į paklusnumo,nusižeminimo ir pataikavimo visiems(vadovams,ypač tėvams,kolegoms) rėmus...Nebent Jums padėtų psichologijos žinios:)
Ramunė 
2017 01 09, 14:43
Sveiki, esu baigusi psichologijos bakalaurà ir noriu dirbti su ikimokyklinukais. Gal galite patarti, kur toliau tęsti studijas? Ir ar galiu įstojusi pradėti dirbti grupėje, ar pirmiausiai reikia pabaigti mokslus? Dėkoju!
domisi 
2016 12 29, 19:08
Kuo skiriasi universitetinis nuo koleginio neformaliojo švietimo pedagoginės specializacijos modulio suteikiančio teisę dirbti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogu gautas pažymėjimas? Kai tu bakalaurą mokaisi suprantama kad diplomas aukštesnis,o šis pažymėjimas?
Jūratė 
2016 11 24, 19:15
Telšiuose, Saulėtekio pradinėje mokykloje-darželyje "Kodėlčiukų" grupėje įdarbino be pedagoginio išsilavimo auklėtoja. Neturi elementarių žinių, gasdina vaikus...
Pažeisti įstatymai,kažkas sulauks didelių nemalonumų už tokius dalykus.
Mamytė 
2016 11 24, 14:14
Čia kažkas ne taip,nelogiška...Įdomu,kas Jus leido tuos 30m.dirbti darželyje nebaigus ikimokyklinio ugdymo???Tokių fokusų seniai nebėra Lietuvoje...kur čia tokie dalykai vyksta???
Telšiuose, Saulėtekio pradinėje mokykloje-darželyje "Kodėlčiukų" grupėje įdarbino be pedagoginio išsilavimo auklėtoja. Neturi elementarių žinių, gasdina vaikus...
1 2 3 4 ... 10 Pirmyn