Emokykla.lt
Forumas Viešos diskusijos
Mokėjimas už darželį
greta 
2016 07 18, 21:05
Tema: Mokėjimas už darželį
norejau paklausti kaip skaicuojama darzelio mokestis tiksliau kada minusuojasi praleistos pateisintos dienos uz liga ar darbo grafika.man trecia menesi minusuoja tik mano permoka kuri tesiasi nuo sausio menesio o pateisintu dienu neminusuoja. nesusisneku su nauja buhaltere.
Vilniaus darželyje, kuriame aš dirbu tai visada jai už tas dienas kai nelanko yra pateisinimas, tai už jas maitinimo mokescio nemoka ir skaiciuojasi lankytos dienos*2,07 + ugdymo mokestis (visos darbo dienos*0.72). PVZ: vaikas lanke 10 dienų, tada 10*2.07+21(darbo dienos)*0.72=35.82. Vasaros laikotarpiu visos dienos pateisinamos, bet ugdymo mokestis mokamas, tai jei visą mėnesį nelankėt vistiek mokesite ugdymo mokestį (darbo dienos*0,72)
asara 
2016 07 15, 09:55
priklauso kokiai savivaldybei priklausot. pas mus minusuoja tik už 10 ligos dienų ir eilines atostogas ne mažiau 14d. pasižiūrėkit savivaldybės švietimo skyriaus tinklalapyji tokia informacija turi būti
aciu
auklėtoja 
2016 07 14, 21:20
norejau paklausti kaip skaicuojama darzelio mokestis tiksliau kada minusuojasi praleistos pateisintos dienos uz liga ar darbo grafika.man trecia menesi minusuoja tik mano permoka kuri tesiasi nuo sausio menesio o pateisintu dienu neminusuoja. nesusisneku su nauja buhaltere.
priklauso kokiai savivaldybei priklausot. pas mus minusuoja tik už 10 ligos dienų ir eilines atostogas ne mažiau 14d. pasižiūrėkit savivaldybės švietimo skyriaus tinklalapyji tokia informacija turi būti
asara 
2016 07 14, 17:05