Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

ALYTAUS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „PASAKA” NUVILNIJO PILIETINĖ INICIATYVA „KOL RANKOJ RANKA – GYVUOS LIETUVA!”

Vaiko pilietiškumo ugdymas vyksta nuo mažens tiek šeimoje, tiek ir ugdymo įstaigoje. Mes, tėvai ir mokytojai, mažuosius mokome mylėti tėvynę, gerbti artimą, taikiai reikšti savo valią, aktyviai įsitraukti į visuomeninį gyvenimą. Skiepydami šias vertybes, tikime, kad ateityje džiaugsminės turėdami brandų, atsakingą Lietuvos pilietį ir būsime stipresni kaip valstybė, kaip tauta!

Minint 34-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, kovo 7-osios popietę Alytaus lopšelyje-darželyje „Pasaka” vyko pilietinė iniciatyva ,,KOL RANKOJ RANKA - GYVUOS LIETUVA!”, kuriossiekis - stiprinti pilietinę vienybę ir pasididžiavimą savo valstybe.Prie šios socialinį solidarumą ir pilietinį tautinį aktyvumą skatinančios iniciatyvosprisijungė visaAlytaus lopšelio-darželio „Pasaka” bendruomenė, Alytaus Dainavos seniūnaitijos gyventojai, socialiniai partneriai, svečiai iš Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus. Ši pilietinė iniciatyva nuvilnijo per visą Lietuvą, kviesdama prisijungti 10 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios inicijavo įvairius renginius, minėjimus. Šių ugdymo įstaigų bendruomenių nariai giedojo „Tautišką giesmę“, dainavo patriotines dainas bei drąsiai ištiesė vienas kitam rankas, sukūrė „Gyvąjį žiedą“, kuriuo apjuosė savo darželius.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems prisijungusiems prie pilietinės iniciatyvos, kuria siekėme priminti, kad MES STIPRŪS TIK BŪDAMI KARTU!“.

Pilietinės iniciatyvos „KOL RANKOJ RANKA - GYVUOS LIETUVA!”gražios ir pakilios akimirkos įamžintos foto nuotraukose, filme. Pilietinės iniciatyvos organizatorės Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka” priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Gitana Baležentienė ir Nijolė Stakutienė.

Komentarų nėra