Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Apie portalą
Portalas www.ikimokyklinis.lt yra Europos socialinio fondo lėšomis Ugdymo plėtotės centro bei Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva sukurtas informacinis portalas, kuriame skelbiama aktuali ir profesionali informacija ugdantiesiems ikimokyklinio amžiaus vaikus. Portalo turinį administruoja Nacionalinė švietimo agentūra.
 
Vykdant valstybinę švietimo strategiją, numatytą 2003–2012 metams, vyksta esminiai pokyčiai Lietuvos švietimo sistemoje: keičiasi ugdymo įstaigų struktūra, mokymo metodai ir pats požiūris į vaiko ugdymą. Prioritetine nuostata iškeliamas požiūris, kad vaikystė yra vertybė. O pasikeitimai visada iškelia daug klausimų. Vaikų ugdyme dalyvaujantys tėvai, globėjai, ekspertai, specialistai pageidauja gauti patikimą, profesionalią ir tikslią informaciją apie vaikams siūlomas ugdymo paslaugas, pradedant metodine ir baigiant konsultacine medžiaga (šaltinis: 2008 m. LR ŠMM užsakymu atliktas tyrimas „Ikimokyklinio ugdymo įvairovė: esama situacija ir visuomenės lūkesčiai“).
 
Specializuotas portalas www.ikimokyklinis.lt skiriamas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdyme dalyvaujančioms grupėms. Jame publikuojama aktuali, tinkama, paprastai pateikta, susisteminta ir nemokama informacija tiek švietimo ir ugdymo įstaigų darbuotojams, siekiantiems didinti savo kompetenciją, tiek ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams ir globėjams.