IPUP projekto partneriai
IPUP projekto partneriai
2015-04-02
|
Projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra (IPUP)“ partneriai – 60 Lietuvos savivaldybių ir 32 ikimokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos. |
||
Eil.Nr.
|
Herbas
|
Savivaldybė
|
Meras
|
Apskritis (regionas)
|
---|---|---|---|---|
1.
|
Vitalijus Mitrofanovas
|
Šiaulių
|
||
2. |
Feliksas Džiautas
|
Alytaus
|
||
3.
|
Algirdas Vrubliauskas
|
Alytaus
|
||
4.
|
Sigutis Obelevičius
|
Utenos
|
||
5.
|
Nijolė Dirginčienė
|
Kauno
|
||
6.
|
Irutė Varzienė
|
Panevėžio
|
||
7.
|
Ričardas Malinauskas
|
Alytaus
|
||
8.
|
Kęstutis Vaitukaitis
|
Vilniaus
|
||
9.
|
Bronis Ropė
|
Utenos | ||
10.
|
Mindaugas Sinkevičius
|
Kauno
|
||
11.
|
Gediminas Čepulis
|
Šiaulių
|
||
12.
|
Ričardas Juška
|
Tauragės
|
||
13.
|
Romualdas Urmilevičius
|
Kauno
|
||
14.
|
Valdas Aleknavičius
|
Marijampolės | ||
15.
|
Andrius Kupčinskas
|
Kauno
|
||
16.
|
Valerijus Makūnas
|
Kauno
|
||
17.
|
Vytautas Kanevičius
|
Marijampolės | ||
18.
|
Kostas Arvasevičius
|
Šiaulių
|
||
19.
|
Rimantas Diliūnas
|
Kauno
|
||
20.
|
Vytautas Grubliauskas
|
Klaipėdos | ||
21.
|
Vaclovas Dačkauskas
|
Klaipėdos | ||
22.
|
Juozas Mažeika
|
Klaipėdos | ||
23.
|
Jonas Jarutis
|
Panevėžio
|
||
24.
|
Artūras Margelis
|
Alytaus
|
||
25.
|
Vidamantas Brazys
|
Marijampolės | ||
26.
|
Antanas Tenys
|
Telšių | ||
27.
|
Stasys Žvinys
|
Utenos
|
||
28.
|
Antanas Vinkus
|
Klaipėdos | ||
29.
|
Virginijus Komskis
|
Tauragės
|
||
30.
|
Asta Jasiūnienė
|
Šiaulių | ||
31.
|
Šarūnas Vaitkus
|
Klaipėdos | ||
32.
|
Vitalijus Satkevičius
|
Panevėžio
|
||
33.
|
Povilas Žagunis
|
Panevėžio
|
||
34.
|
Gintautas Gegužinskas
|
Panevėžio
|
||
35.
|
Albinas Klimas
|
Telšių | ||
36.
|
Vytas Bujanauskas
|
Kauno
|
||
37.
|
Darius Brazys
|
Šiaulių
|
||
38.
|
Remigijus Ačas
|
Kauno
|
||
39.
|
Antanas Černeckis
|
Telšių | ||
40.
|
Vidmantas Kanopa
|
Panevėžio
|
||
41.
|
Stasys Vainoras
|
Klaipėdos | ||
42.
|
Juozas Bertašius
|
Marijampolės | ||
43.
|
Zdislav Palevič
|
Vilniaus
|
||
44.
|
Justinas Sartauskas
|
Šiaulių
|
||
45.
|
Algimantas Gaubas
|
Šiaulių
|
||
46.
|
Jonas Gudauskas
|
Tauragės
|
||
47.
|
Virgilijus Pozingis
|
Klaipėdos | ||
48.
|
Vincas Jasiukevičius
|
Vilniaus
|
||
49.
|
Vytautas Vigelis
|
Vilniaus
|
||
50.
|
Pranas Petrošius
|
Tauragės
|
||
51.
|
Vytautas Kleiva
|
Telšių | ||
52.
|
Vincas Kapočius
|
Vilniaus
|
||
53.
|
Algirdas Kopūstas
|
Vilniaus
|
||
54.
|
Alvydas Katinas
|
Utenos | ||
55.
|
Elvinas Jankevičius
|
Alytaus
|
||
56.
|
Algimantas Antanas Greimas
|
Marijampolės | ||
57.
|
Artūras Zuokas
|
Vilniaus | ||
58.
|
Marija Rekst
|
Vilniaus
|
||
59.
|
Dalia Štraupaitė
|
Utenos
|
||
60.
|
Arnoldas Abramavičius
|
Utenos
|
1.
|
Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“
|
Anykščių r.
|
2.
|
Anykščių lopšelis-darželis „Žiogelis“
|
Anykščių r.
|
3.
|
Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“
|
Anykščių r.
|
4.
|
Joniškio r.
|
|
5.
|
Kauno m.
|
|
6.
|
Kėdainių r.
|
|
7.
|
Kretingos r.
|
|
8.
|
Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“
|
Lazdijų r.
|
9.
|
Marijampolės r.
|
|
10.
|
Mažeikių r.
|
|
11.
|
Mažeikių r.
|
|
12.
|
Pakruojo r.
|
|
13.
|
Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis
|
Panevėžio m.
|
14.
|
Panevėžio m.
|
|
15.
|
Panevėžio rajono Kurganavos pagrindinė mokykla
|
Panevėžio r.
|
16.
|
Pasvalio r.
|
|
17.
|
Kauno r.
|
|
18.
|
Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla
|
Prienų r.
|
19.
|
Riešės gimnazija
|
Vilniaus r.
|
20.
|
Vilniaus r.
|
|
21.
|
Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
|
Skuodo r.
|
22.
|
Skuodo vaikų lopšelis-darželis
|
Skuodo r.
|
23.
|
Šilalės rajono Obelyno pagrindinė mokykla
|
Šilalės r.
|
24.
|
Šilutės r.
|
|
25.
|
Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla
|
Ukmergės r.
|
26.
|
Ukmergės r.
|
|
27.
|
VšĮ „Bamblys“
|
Vilniaus m.
|
28.
|
VšĮ „Du bambliai“
|
Vilniaus r.
|
29.
|
VšĮ I. Lauciuvienės darželis-mokykla „Dūzginėlio bitutės“
|
Vilniaus m.
|
30.
|
Kauno m.
|
|
31.
|
VšĮ „Vilniaus privati gimnazija“
|
Vilniaus m.
|
32.
|
Zarasų „Lakštingalos“ mokykla
|
Zarasų r.
|