Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ – atvirų durų dienų šurmulys
 

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ – atvirų durų dienų šurmulys

2011-04-19
Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ – atvirų durų dienų šurmulys
Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ informacija
Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko atvirų durų dienos.
Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko atvirų durų dienos, kurių metu vaikučių tėveliai galėjo susipažinti su ugdomąja veikla, darželio prioritetais, ugdymo aplinka, pabendrauti su pedagogais, pagalbos vaikui specialistais, neformaliojo ugdymo mokytojais, stebėti atvirąsias veiklas grupėse.
 
Ankstyvojo ugdymo grupių auklėtojos Danutė Rimkienė ir Roma Urmonienė atviros paskaitos metu, skaitė pranešimus tema „Kaip tinkamai pasiruošti vaiko atėjimui į ankstyvojo amžiaus grupę“, buvo rodomas darželio reklaminis video klipas „Pasakos duris pravėrus“.
 
Džiaugsmingai nusiteikę vaikučiai su auklėtojomis ir visa darželio bendruomene iškilmingai pakrikštijo vaikų darbų meno galeriją. Nuo rudens pavadinimo neturėjusiai galerijai buvo suteiktas „Linksmojo pieštuko“ vardas. Atviru balsavimu buvo išrinkti ir apdovanoti įspūdingiausi vaikų parodėlės piešiniai. Nugalėtojais tapo net dviejų („Rudnosiukų“ ir „Zuikučių“) grupių darbeliai.