Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai Specialus informacinis portalas Lietuvos ikimokyklinukų ugdytojams
 

Specialus informacinis portalas Lietuvos ikimokyklinukų ugdytojams

2010-09-28
Susijusios temos: Projektai Šeima
Specialus informacinis portalas Lietuvos ikimokyklinukų ugdytojams
Portalas www.ikimokyklinis.lt teiks kvalifikuotą pagalbą visoms su vaikų ugdymu susijusioms grupėms – tiek pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, tiek tėvams.
„Tokio portalo mūsų šalyje labai trūko, nes profesionali informacija ir pagalba ikimokykliniam ugdymui iki šiol buvo, nepakankamai prieinama visiems ugdytojams, švietimo pagalbos specialistams arba pateikiama vartotojui nepatogia forma – specializuotuose leidiniuose, dokumentuose, renginiuose, skirtuose tik profesionalams. Portalas www.ikimokyklinis.lt teiks kvalifikuotą pagalbą visoms su vaikų ugdymu susijusioms grupėms – tiek pedagogams, švietimo pagalbos specialistams, tiek tėvams. Projektu siekiame stiprinti pažangų visuomenės požiūrį į vaiką, vaikystę, o taip pat ir ikimokyklinį ugdymą, kuris, visų pirma, turėtų padėti atsiskleisti ir augti vaikų galioms",– teigia Gražina Šeibokienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja.