Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Paskelbtas ketvirtasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas 2016

Paskelbtas ketvirtasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas 2016

2016-05-26
Susijusios temos: Kūrybingumas Skaitymas
Paskelbtas ketvirtasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas 2016
Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio steigėjai yra Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis, bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi, kurios pirmininkas yra Kęstutis Urba ir kartu su Lietuvos Rašytojų sąjunga, kurios pirmininkas yra Antanas Jonynas, skelbia ketvirtąjį Nacionalinį vaikų literatūros konkursą 2016.
 
Pirmasis, antrasis ir trečiasis konkursai sulaukė didelio susidomėjimo, juose dalyvavo 242 autoriai, kurie pateikė 286 kūrinius. Ketvirtojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso apdovanojimų fondą sudaro 8000 eurų. Pirmojo, antrojo ir trečiojo konkurso laureatai Naisiuose buvo apdovanoti gandrų statulėlėmis, kurios jau tapo tradiciniais šio konkurso apdovanojimais. Laureatų knygos buvo išleistos nuo 13 iki 45 tūkstančių egzempliorių tiražu projekte „Vaikų bibliotekėlė“, kurios sumanytojas yra labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Vaikų bibliotekėlė dovanojama visoms Lietuvos mokykloms, darželiams, bibliotekoms, bendruomenėms, ligoninėms, vaikų globos namams ir t.t. Šiai dienai, išleista 21-a nauja knyga, kurios skirtos vaikams iki 10-ies metų.
 
Nacionalinio vaikų literatūros konkurso tikslai: duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, paskatinti debiutuoti naujus talentus; atnaujinti visų tipų vaikų bibliotekų fondus; remti bibliotekėlių atsiradimą darželiuose, vaikų ligoninėse, bendruomenėse ir t.t.; aktyvinti ir skatinti mažamečių vaikų domėjimąsi literatūra, norą skaityti.
Šaltiniai:
Jolanta ZIGMANTIENĖ
Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė


Mob.:  +370 615 57853
Plačiau apie projektą: www.svieskimevaikus.lt

Taip pat skaitykite: