Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖJE – dešimtys smagių išbandymų vaikams ir tėveliams

2016-05-04
Susijusios temos: Šeima
ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖJE – dešimtys smagių išbandymų vaikams ir tėveliams
Gegužės 7 d., šeštadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia šeimas į „Žaidimų vaivorykštę“ – smagių žaidimų maratoną su gausybe kūrybinių, pažintinių, sportinių žaidimų bei edukacinių užsiėmimų vaikams, kartu su mamytėmis, tėveliais ar močiutėmis bei draugais. Tai puiki galimybė visai šeimai praleisti laiką drauge, kartu kuriant, ieškant sprendimų, įveikiant iššūkius bei stiprinant tarpusavio ryšį.
 
Visos pramogos užsiregistravusiems dalyviams – atviros ir nemokamos.
 
Gegužės 7 d. ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖS programoje – gausybė smagių užsiėmimų šokio aikštelėse ir prie stalo teniso stalų, baseinuose ir lauke, su jogos ar fechtavimosi elementais, atskleidžiantieji talentus ir ugdantys gebėjimus. Norintieji galės išbandyti „60 minučių drauge“ iššūkį, „Ponits of You“ priemones geresniam vaikų savęs pažinimui ir komunikacijai, patirti „Pono Baliono“ siurprizus. Tėveliams organizuojama keletas praktinių užsiėmimų apie tai, kaip, pasitelkus žaidimus ir įdomiąsias užduotis, padėti vaikams pasiruošti mokyklai, lengviau ir įdomiau mokytis užsienio kalbų, įveikti kalbėjimo užsienio kalba baimę, geriau save pažinti, ugdytis bendravimo, kitus asmeninius bei socialinius gebėjimus.
 
„Žaidimas – geriausias būdas sudominti vaikus, įtraukti juos į mokymosi ar ugdymosi procesą, nes skatina natūralų vaikų norą pažinti, tyrinėti bei įtvirtinti žinias, formuoja jų protinius ir praktinius mokėjimus, vertybinį požiūrį, skatina motyvaciją – įsitikinusi Renata Dambrauskaitė-Pėželienė, vieno didžiausių edukaciniams žaidimams skirtų renginių „Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ organizatorė.
 
Gegužės 6 d., penktadienį, Metodų mugė „Žaidimų vaivorykštė“ rengiama pedagogams. Šią dieną vyks per 60 praktinių – edukacinių, siužetinių, didaktinių, neformaliojo ugdymo užsiėmimų, kuriuose mokytojams, darželių auklėtojams, būrelių ir stovyklų vadovams bus pristatyta šimtai kūrybinių, aktyvių ir mąstymo žaidimų, padedančių atskleisti pažintinius ir kūrybinius gebėjimus, ugdyti kalbą ir vaizduotę, įsisąmoninti taisykles ir vertybes.
 
Daugiau informacijos apie Metodų mugę ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ: http://lvjc.lt/metodu-muge-zaidimu-vaivorykste/
Daugiau informacijos:
Jūratė Janavičienė, LVJC ryšių su visuomene specialistė
Tel. (8 5) 205 4705, el. p. jurate.j@lvjc.lt, www.lvjc.lt