Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
„Šeimos darželis“ – paskaitos tėvams, pramogos vaikams

„Šeimos darželis“ – paskaitos tėvams, pramogos vaikams

2016-04-22
Susijusios temos: Šeima
Sostinėje startuoja naujas renginių ciklas „Šeimos darželis“. Nemokamos paskaitos tėvams bus sujungtos su pramogomis vaikams, kad vienoje erdvėje galėtų leisti laiką visa šeima.

Keturių paskaitų ciklas supažindins tėvus su prenataline vaikų raida, vaikų norų vadyba, patars, kaip pasirinkti žaislus, pasakos apie sveiką vaikų mitybą bei maisto pateikimą. Tuo metu, kol tėvai klausys lektorių, vaikus užims animatoriai –  vyks kūrybinės dirbtuvės bei intriguojančios promogos (Green Screen fotostudija, Oculus rift – virtuali realybė, Music box, lenktynių simuliatorius).
 
Siekiame, kad tėvai sužinotų kažką naujo, tuo pačiu nejaustų sąžinės graužimo, jog „vagia“ laiką iš vaikų. Leisdami laiką kartu, visi jaučiasi saugūs ir ramūs, todėl tėvai gali klausytis lektoriaus, o vaikai atsipalaidavę žaisti – teigia UAB „Kotryna“ marketingo projektų vadovė Armantė Kavaliauskė. „Kol kas esame susiderinę keturias temas, tačiau atsižvelgdami į auditorijos susidomėjimą ir pageidavimus bandysime ieškoti kompetetingų pranešėjų ir ateityje keisti pranešimus.“

Tai bus keliaujantis „Tėvų darželis“. „Norime renginių ciklus pakartoti didžiuosiuose Lietuvos miestuose“, – teigia A. Kavaliauskė.

Pirmoji paskaita vyks balandžio 23 d. 

Tėvams: Ramunė Murauskienė, psichologė, vaikų ir tėvų santykių ekspertė, pasakos apie žaislus, jų pasirinkimą ir tėvų daromas klaidas. Pasak specialistų: „Kiekviename raidos etape reikia stimuliuoti skirtingus vaiko pojūčius. Tai atliekama skirtingų priemonių pagalba. Nereikia tikėtis daugiau, nei vaikas geba“. 
Vaikams: Green Screen fotostudija, animatoriai (žongliravimas, teatriukas, paišymas ant veidukų, lipdymas)

Antroji paskaita vyks balandžio 30 d. 

Tėvams: vaikai nori daug visko ir dabar. Ar verta paisyti visų įgeidžių, ką tenkinti ir ko ne? Kaip paaiškinti, kodėl nėra perkamas vienas ar kitas daiktas. Kas atsitinka, kai vaikams leidžiama viskas arba neleidžiama nieko? Apie tai išgirsite Vaido Arvasevičiaus paskaitoje „Vaikų norų vadyba“. 
Vaikams: Oculus rift – virtuali realybė, animatoriai (žongliravimas, teatriukas, paišymas ant veidukų, lipdymas).
 
Trečioji paskaita vyks gegužės 14 d. 

Tėvams: psichologė Sonata Vizgaudienė, kuri gilinasi į mamos pojūčius besilaukiant, skaitys paskaitą tema „Kaip gera mamytės pilvelyje. Prenatalinė vaiko raida ir psichologija“. Psichologė pasakos apie vaiko vystymąsi ir pasiruošimą tapti mama. Kas lemia gerą ar blogą mamos ir vaiko savijautą, kaip kūdikis reaguoja į mamos nuotaikas ir kitus veiksnius dar būdamas pilvelyje, kaip susitaikyti su kūno pokyčiais ir kaip pasiruošti tapti mama. 
Vaikams: Music box – sukurk savo muziką, animatoriai (žongliravimas, teatriukas, paišymas ant veidukų).
 
Ketvirtoji paskaita vyks gegužės 28 d.
Tėvams: sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė pasakos ne tik apie sveiką vaiko mitybą ir kaip teisingai maitinti vaikus, kad vėliau neatsirastų problemų, tačiau ir apie tai, kaip pateikti maistą, kad jis būtų skanesnis ir noriau valgomas. 
Vaikams: Lenktynių simuliatorius, animatoriai (žongliravimas, teatriukas, paišymas ant veidukų).
Šaltiniai:
Armantė Kavaliauskė, marketingo projektų vadovė
UAB „Kotryna“
Tel. 8 650 521 32
El. paštas armante.kavaliauske@kotryna.lt