Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Auklėtojos darbo krūvis Auklėtojų atlyginimai
Auklėtojų atlyginimai
Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 9 Pirmyn
Vida 
2019 02 17, 21:19
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki, niekaip nesuprantu, kaip apskaičiuojamas priešmokyklinio ugdymo pedagogo atlyginimas už 36 sav. val. Vilniuje. Pagal visus pažadus jis turėjo didėti bent 10 proc, o iš tiesų tai padidėjo 11 eurų.
Laima 
2019 02 06, 10:39
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki.Mano kvalifikacija vyr auklėtoja.stažas virš 20 metų. mano grupėje 17 neįgalių mokinių.man skirtas papildomi 5 procentų priedas.Dirbu gimnazijoje. Rugsėjį mokytojams didėjo atlygis.Laukiau sausio .man nieko.ar kilo auklėtojų atlyginimai nuo sausio pirmos? lyg turėjo 10 procentų didėti
Vika 
2019 01 04, 10:55
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Koks būtų koeficientas, jei turiu 10 metų pedagoginio stažo ir neturiu kategorijos ?
Eva 
2018 12 04, 12:44
Tema: Auklėtojų atlyginimai
http://www.svietimoprofsajunga.lt/naujienos/?nid.4434;/ Kiek suprantu auklėtojos ,mokytojos ,galėtų dirbti nemokamai, sarkazmas..... Asmeniškai man neužtenka svietimo srytį darbo užmokesčio, dirbu dar papildomai kad išgyventi,nuejus į parduotuvę ,nemokamai nieko negaunu,kuro į mašina irgi niekas neužpila,knygas perkuosi iš savo vargano atlyginimo,seminarus lankau taip pat už savus pinigus.Dirbau apie 10m svietimo srit,trūko kantrybė ,emigravau.
Tokia realybe Lietuvoje
egle 
2018 12 03, 02:58
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Atvirai as soke, jus parduotuveje dirbate ar darzelyje? Geda skaityti net, jeigu fiksuotas yra atlyginimas pvz 600 ant popieriaus, tai tiek ir gausit nepriklauso ar darbo dienu 19 ar 23. Baisus finansinis nerastingumas, ko siais laikais moko mokyklose ir aukst mokyklose.
http://www.svietimoprofsajunga.lt/naujienos/?nid.4434;/ Kiek suprantu auklėtojos ,mokytojos ,galėtų dirbti nemokamai, sarkazmas..... Asmeniškai man neužtenka svietimo srytį darbo užmokesčio, dirbu dar papildomai kad išgyventi,nuejus į parduotuvę ,nemokamai nieko negaunu,kuro į mašina irgi niekas neužpila,knygas perkuosi iš savo vargano atlyginimo,seminarus lankau taip pat už savus pinigus.Dirbau apie 10m svietimo srit,trūko kantrybė ,emigravau.
eglė 
2018 12 03, 02:47
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki. Dirbu mokykloje darželio grupėje1 etatu. Mano kolegė kas mėnesį po savaitę išvyksta į studijas. Man reikia dirbti nemokamai, nes pavadavimų nebėra. Ar turiu teisę atsisakyti, nes dar dirbu 0.25 etato kitur ir man per didelis krūvis tenka kiekvieną dieną dirbti 0.64 etato už kurį net nemoka.
Sveiki,nesutikit,pasiskaitykit darbo kodeksą, bet nusiteikit valdzios nepalaikymo... turit pasitarti su teisininku.
Lina 
2018 12 02, 11:26
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki. Dirbu mokykloje darželio grupėje1 etatu. Mano kolegė kas mėnesį po savaitę išvyksta į studijas. Man reikia dirbti nemokamai, nes pavadavimų nebėra. Ar turiu teisę atsisakyti, nes dar dirbu 0.25 etato kitur ir man per didelis krūvis tenka kiekvieną dieną dirbti 0.64 etato už kurį net nemoka.
Eva 
2018 11 02, 13:16
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki, noriu paklausti, kaip skaičiuojami darželio auklėtojų atlyginimai? Man įrodinėja, kad yra fiksuotas ir nesvarbu, kiek išdirbta darbo dienų, gauname visada pastovų atlyginimą. O kam tada rašomas koef. (mano 4,51) aš galvojau, kad priklauso atlyginimas nuo išdirbtų darbo dienų, o kaip yra iš tiesų?
Atvirai as soke, jus parduotuveje dirbate ar darzelyje? Geda skaityti net, jeigu fiksuotas yra atlyginimas pvz 600 ant popieriaus, tai tiek ir gausit nepriklauso ar darbo dienu 19 ar 23. Baisus finansinis nerastingumas, ko siais laikais moko mokyklose ir aukst mokyklose.
smelynes 
2018 11 01, 14:22
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki, noriu paklausti, kaip skaičiuojami darželio auklėtojų atlyginimai? Man įrodinėja, kad yra fiksuotas ir nesvarbu, kiek išdirbta darbo dienų, gauname visada pastovų atlyginimą. O kam tada rašomas koef. (mano 4,51) aš galvojau, kad priklauso atlyginimas nuo išdirbtų darbo dienų, o kaip yra iš tiesų?
Rimvyda 
2018 10 25, 10:57
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Pritariu perskaičius komentarą apie pasiaukojimą darbui net savaitgalį, popierizmo daug, o algos tokios kad nieks nenori eit dirbti, darželį dirbu 30 metų, turiu vyr. auklėtojos kval., aukšt. išsilavinimą, magistro laipsnį dirbu priešmokyklinėje grupėje ir darbo koeficientas 6,66 ( čia ir spec. poreikių 5 proc.) ant popieriaus alga 877, o atskaičiavus 600 į rankas. Žiauru. Draugė mokykloje dirba paprasta auklėtoja ir vaikų mažai, ne taip kaip pas mus 25, į rankas gauna 750. Bandžiau ieškot teisybės, be šansų - atsakymas tokie įstatymai. Tai kam tada tie mokslai...?
Kokioje mokykloj auklėtojoms moka 700??? Dirbu mokykloj auklėtojos pareigose (pailgintoje grupėje, etatas), išsilavinimas universitetinis, ped. stažas virš 30 metų, kategorija vyr, mokytoja, vaikų grupėje virš 30, bet koeficientas tik 5,05, o pinigėlių į rankas tik 520 :( Kaip, kas ir kuo remdamiesi koeficientus nustato???
Nežiniukė 
2018 10 24, 21:39
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveikos. Turiu klausimą gal kas žino atsakymą, nes neramina, kad elgiamasi neteisingai. mano koficiantas 4,51 dirbu 33 +3 nekontaktinės per sav. - 1 etatas, kita auklėtoja dirba 0,6 etatu, grupės darbo laikas 10:30 val. Teko 2 savaites ją pavaduoti, kikevieną mielą dieną dirbau 10:30 valandų, tačiau man buvo pareikšta, kad rašys tik 1,4 etato, kadangi išsiima kolegės nekontaktas, man čia visiškai neaišku, kodėl? juk sėdžiu, rašau, tas dienas planus už ją, dirbu visiškai tiek pat kiek ji dirbdavo? Je ji dirba 0,6 etato, man rašys 1,4 , tai kur kitos mano perdirbtos valandos? kur man kreiptis ir pasiklausti kaip iš tiesų yra?
Aukletoja 
2018 10 22, 20:59
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Kol visi tyles ir nuolankiai nuleide galvas dirbs uz tokia alga, tol niekas ir nesikeis. Reikia STREIKO visuotinio
2018 10 08, 22:10
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Kaip yra skaiciojamas aukletoju pareig. koef, jei turiu virs 15 m.ped.staza ir viena auginu nepiln.vaika? DEKOJU.
Sima 
2018 09 30, 18:39
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveikos, šiă vasarą baigiau spec. pedagogiką- logopediją. Šiuo metu studijuoju ikimokykl. priešmok. ugdymą. Dirbu ikimokyklinėje grupėje 0.5 etatu jau antrus metus.Atlyginimas į rankas 185eur. Eisiu prašyti, kad keltų koef. Kokio koef.galiu prašyti?
Ona 
2018 09 28, 13:37
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki. Kaip nustatomas atlyginimas priešmokyklinėje grupėje nuo rugsėjo mėn. Ar yra priedas už pasunkintas darbo sąlygas?
Jolanta 
2018 09 25, 20:47
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki,esu 3 kurso studentė dirbu val.daržely vln.raj.turiu 2 metus patirties o mano atlyginimas yra baisus atskaičiavus mok.336.ar tai normalu?
Laba diena, turiu 30 metų pedagoginio stažo. Įsidarbinau rugsėjį darželio auklėtoja, paskirtas koeficientas 5,2. Esu dailės ir technologijų vyr mokytoja . Koks mano atlyginimas bus darželyje, įdarbinta 1 etatu pilnas etatas kiek bus atskaičius mokesčius?
EVA 
2018 09 24, 18:13
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Dabar yra 4,06 kol nebaigusios mokslu ir neturi mokytojo kvaligikacijos jokios
tai tik 50 eur skirtumas algos, baigiusios su virs 3m stazu ir nebaigusios. 4,06 koef tai cia su stazu ar be stazo?
Violeta 
2018 09 24, 17:54
Tema: Auklėtojų atlyginimai
O koks buvo koeficientas?
Dabar yra 4,06 kol nebaigusios mokslu ir neturi mokytojo kvaligikacijos jokios
Eva 
2018 09 22, 20:23
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Koks koeficientas yra auklėtojų kurios dirba dar nebaigusios studijų? Esu 3 kurse, auklėtoja dirbu jau metus, šią savaitę direktorė man sumažino koeficientą teigdama kad pagal įstatymą studentams ( nebaigus mokslų ir nepristacius diplomo) nuo rugsėjo koeficientas sumažėja.
O koks buvo koeficientas?
Labai laukiu atsakymo 
2018 09 20, 21:27
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Koks koeficientas yra auklėtojų kurios dirba dar nebaigusios studijų? Esu 3 kurse, auklėtoja dirbu jau metus, šią savaitę direktorė man sumažino koeficientą teigdama kad pagal įstatymą studentams ( nebaigus mokslų ir nepristacius diplomo) nuo rugsėjo koeficientas sumažėja.
Živilė 
2018 09 18, 22:17
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Sveiki, noriu paklausti kokį atlyginimą gauna auklėtojų padėjėjos spec. Grupėse? Ar normalu, kad nuo sumos atėmė - 10%???
Eva 
2018 09 15, 17:05
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Jei dirbu Kaune, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, man sutartyje priskyrė A2 lygį, koeficientas 4,06 o per savaitę 38,16 val. kiek maždaug turėtų mokėti į rankas?
454eur uz 33 kontaktines ir 3 nekontakt cia uz etata,o jusu atveju gal uz papildomas valandas papildomai mokes.
Brigita 
2018 09 14, 19:24
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Jei dirbu Kaune, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, man sutartyje priskyrė A2 lygį, koeficientas 4,06 o per savaitę 38,16 val. kiek maždaug turėtų mokėti į rankas?
EVA 
2018 08 31, 15:45
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Normalu pas mus, nes už pilną etatą gautumėt 450,
Situacija tragiska, 450 SIAUBAS. Mes Vilniuje plius 100 gaunam, pratese iki gruodzio si prieda, veliau jeigu nuims desiu ant stalo pareiskima, nes uz minimalu tikrai nedirbsiu. Ps nuo sausio zada kelti MMA iki 420-450.
Rasma 
2018 08 31, 08:25
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Dirbat Vilniuje?
Normalu pas mus, nes už pilną etatą gautumėt 450,
Ala 
2018 08 31, 08:18
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Laba diena ,domiuosi auklėtoju turinčiu aukštąjį universitetini išsilavinimą alga (kofic. )? Dirbu jau ketvirti metai mano (kof.) 4,51,tai normalu? Aciu už ats:)
Nėra jokių priedų už universitetinį išsilavinimą auklėtojoms. Nesvarbu, ka baigusi, ar kolegiją, ar universitetą, ar aukštesniąją mokyklą, atlyginimas vienodas. Perzpektyva liūdna. 24 metai darbo stažo, universitetinis, metodininkas, priešmokyklinė grupė atlyginimas į rankas 618, ne priešmokyklinėje gr. nesieks 600. Pradedančio pedagogo atlygis apie 450 į rankas. Kagi perspektyva ne kokia, už stažą po 15 metų ir dvi kategorijas, atlyginimą gali pasikelti tik 150€. Žiauru...
Marija 
2018 08 27, 13:50
Tema: Auklėtojų atlyginimai
Dirbat Vilniuje?
Ne, Kaune
Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 9 Pirmyn