Atsiųsti knygą (pdf 5,18 MB)
Visų mūsų bendras rūpestis, kad vaikai būtų saugūs, kad jie žinotų, kaip turi elgtis namuose, kelyje, gamtoje. Apie tai kalbamės, aiškiname, stengiamės, kad moksleiviai iš pat mažens įsisąmonintų, kad nuo kiekvieno elgesio didele dalimi priklauso tiek mūsų pačių saugumas, tiek savų namų ir bendro turto išsaugojimas. Apie tai kalbamės su jaunaisiais skaitytojais ir šioje knygutėje, kuri tikimės, padės lengviau suvokti pagrindinius saugaus elgesio principus, suprasti jų laikymosi svarbą.
 
Saugaus elgesio pamokų metu būtina aiškintis, kalbėti tiek apie gaisrų priežastis, tiek apie kitus pavojus, kurie gali kilti dėl neatsargaus elgesio.
 
Ši knygutė bus gera pagalbinė priemonė mokytojams, dirbantiems šį svarbų darbą. Laukiame ir tėvų svarios pagalbos. Jūs geriausiai žinote tas konkrečias situacijas, kurios gali kilti vaikui ir namų aplinkoje, ir jam būnant be Jūsų priežiūros. Kartu skaitydami šią knygutę pakalbėkite dar ir dar kartą apie tai. Linkėdamas sėkmės, atsargumo, linkiu, kad automobiliai su sirenomis tik pravažiuotų pro šalį, ir tai kuo rečiau.