Emokykla.lt
Naujienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos naujienos

Projektas „Lyderių laikas“ kviečia dalyvauti atrankoje į Formaliųjų magistrantūros studijų programą „Švietimo lyderystė“

2017-05-15
Projektas „Lyderių laikas“ kviečia dalyvauti atrankoje į Formaliųjų magistrantūros studijų programą „Švietimo lyderystė“
Projektas „Lyderių laikas“ kviečia teikti dokumentus dalyvauti atrankoje į projekto Formaliųjų magistrantūros studijų programą „Švietimo lyderystė“, kuri bus dėstoma ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Programa buvo parengta ir akredituota 1-ojo projekto etapo (2009–2011 m.) pabaigoje, o 2-ojo etapo metu (2011–2015 m.) ją baigė 154 švietimo darbuotojai iš 15-os 2-jame projekto etape dalyvavusių savivaldybių ir savanoriai iš įvairių savivaldybių.
 
Teikti paraiškas dalyvauti konkurse kviečiami visų 60 savivaldybių švietimo darbuotojai iš ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir kitų švietimo įstaigų, taip pat iš Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių profesinių mokyklų, Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių mokyklų bei centrų.
 
Atrenkant 70 būsimų studentų studijuoti Formaliųjų magistrantūros studijų programos „Švietimo lyderystė“ pirmoje laidoje 2017-2019 m., prioritetas bus teikiamas tiems, kurie atstovaus I srauto savivaldybes. Primename, kad I srautui (2017–2018 m.) priklauso Pietų Lietuvos savivaldybės: Alytaus miesto, Alytaus rajono, Birštono, Druskininkų, Elektrėnų, Kaišiadorių rajono, Kalvarijos, Kauno miesto, Kauno rajono, Kazlų Rūdos, Lazdijų rajono, Marijampolės, Šalčininkų rajono, Trakų rajono ir Varėnos rajono.
 
Programa itin rekomenduojama pradedantiems ir potencialiems švietimo organizacijų vadovams. Sėkmingai ją užbaigusiems asmenims bus suteiktas vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis. Dalyviai į programą atrenkami konkurso būdu, paraiškos priimamos iki 2017 m. birželio 7 d. Numatoma studijų pradžia – 2017 m. rugpjūčio mėn.
 
Visą informaciją ir priėmimo reikalavimus galima rasti: https://www.ism.lt/lyderiu-laikas-3-svietimo-lyderystes-magistrantura.
Projekto pradžios skelbimą rasite čia.