Magic Nuudles ® produktai pagaminti  KTM Industries, Inc.,Lancing, Mičigano valstijoje, JAV. Produktą valdo penkios Amerikos nacionalinių patentų grupės, kurios buvo sertifikuotos pagal ASTM( Amerikos bandymų ir medžiagų asociacija), „CE“, EN71 (Europos standartas žaislams) ir BPI (Biologiškai skaidomų produktų institutas). Magic Nuudles kubeliai yra novatoriškas ir unikalus žaislas, sukurtas remiantis daugiau nei penkiolikos metų tyrinėjimais įžymaus profesoriaus Dr.Naraya iš Mičigano valstybinio Universiteto.
 
Pastaraisiais metais Magic Nuudles ® produktai yra užsitarnavę gerą vardą ir reputaciją, nes yra plačiai naudojami daugiau kaip 2000 vaikų darželių Šiaurės Amerikoje. 2007m. Magic Nuudles ® buvo pripažinta kaip geriausia amatų medžiaga Amerikoje, Kanadoje ir Kinijoje.
 
SAUGU
Magic Nuudles produktai yra pagaminti iš natūralaus kukurūzų krakmolo ir yra visiškai saugūs, netoksiški. Magic Nuudles atitinka svarbiausius tarptautinius saugos standartus:
ASTM D4236 (Oral toxicity, skin irritation, eyes irritation etc.) (Toksiškumo, odos dirglumo, akių dirglumo ir t.t)
ASTM F963-08 (mechanical hazards, flammability etc.) (mechaninių pavojų, degumo ir t.t)
EN 71 2011 :European standard specifies safety requirements for toys (Europos žaislų saugumo standartas )
BSEN71 British Toy Safety Standart (Britanijos žaislų saugumo standartas)
94/62/EC EU Packing Standart (Europos pakavimo standartas)
 
PAPRASTA
Tai nesudėtinga - tiesiog imate Magic Nuudles, pavilgote ant šlapios kempinės ar popierinio drėgno rankšluosčio, kad ši medžiaga pasidarytų lipni, tada sudrėkintą detalę imate ir lipdote prie kitos, arba ant popieriaus, stiklo, veidrodžio, drabužio, medžio ar net odos.
 
DRAUGIŠKA APLINKAI
Magic Nuudles yra biologiškai ir ekologiškai saugūs produktai.
ASTMD6400 Biodegradability (biologiškai skaidomas)
OECD208&209 (netoksiškas)
 
LINKSMA
Namai, pilys, dinozaurai, kepurės, žmonės, gyvūnai, lėktuvai, raketos, lėlės, papuošalai – vaikams patiks kūrybinis procesas.
 
KŪRYBIŠKA
,,Mokomės kurdami” tai populiari tarptautinė sąvoka. Vaikai žaisdami gali statyti, kurti ir puošti viską, ką tik jie gali įsivaizduoti – raides, formas, skaičius, pilis, mašinas, gyvūnus, žmones, papuošalus, gėles ir begales kitų daiktų  – tai  vaikų kūrybinio proceso rezultatas. Magic Nuudles yra plačiai paplitusi idėja,  kaip lavinanti vaikų vaizduotę, padedanti ugdyti vaikų kūrybiškumą, taip pat, kaip švietimo priemonė vaikams, kuriems ne mažiau 3 metų.