Išsiskirkite nestandartinėmis metodinėmis priemonėmis
 
Dirbant su vaikais labai svarbu mokėti prie jų prieiti, pelnyti pasitikėjimą. Ne paslaptis, jog psichologo darbas nėra paprastas, nes vaikams sunku reikšti jausmus, nelengva juos išsakyti žodžiais. Yra priemonių, kurias naudojant vaikai gali pademonstruoti savo vidinį pasaulį, atsiverti ir taip leisti geriau juos pažinti ir suprasti.
 
Psichologai ir psichiatrai naudoja smėlį terapiniais tikslais. Žaidimas su smėliu kelia teigiamus pojūčius ir atpalaiduoja. Smėlio teikiame privalumai, derinami su šviesos žaidimu, dar labiau sustiprina efektą –  papildomas šviesos šaltinis, sklindantis iš smėlio gelmių, padeda išlaikyti dėmesį bei susikoncentruoti, todėl žaidimas su smėliu tampa dar įdomesnis ir malonesnis, o mažiesiems klientams tampa dar jaukiau ir maloniau. Jiems norisi sugrįžti į kabinetą, kuriame laukia smėlio ir šviesos žaidimas. Šviesos staliukas Jūsų kabinete gali tapti nepakeičiama Jūsų darbą palengvinančia priemone.
 
Šviesos staliukas – reikalinga metodinė priemonė dėl šių priežasčių:
Daiva Liepienė, lopšelio-darželio Lazdynėlis" logopedė:
 
 „Šviesos stalo „terapija" sušildo vaiko sielą , jausmus, žadina teigiamas emocijas. Pasakų ir eilėraščių veikėjai, gamtinė medžiaga ir kiti aplinkos daiktai ant šviesos stalo tarsi atgyja, įgija nuotaiką.
Tai puiki galimybė kūrybiškai prisiliesti prie vaiko kalbos pažinimo, tyrimo, kalbos korekcijos ir turtinimo."
 
Renata Rudienė, lopšelio-darželio  „Lazdynėlis" direktoriaus pavaduotoja ugdymui:
 
 „Šviesos stalas išlaisvina vaiko kūrybiškumą, įkvepia ir džiugina, atpalaiduoja ir nuramina, skatina kurti drauge."