Sakoma, kad vienas geras darbas gali sušildyti tris žiemos mėnesius. Švelniomis širdelėmis vaikai atvėrė savo gerumą ne tik draugams, artimiesiems, bet ir mažiesiems mūsų sparnuočiams – rūpinosi, kad nepritrūktų maisto. Vaikai kasdien kūrė mažus ir didelius stebuklus: gamino darbelius, kuriais puošė savo grupes. Žaisdami improvizavo situacijas, įvairiais personažais nukeliavo ten, kur dar niekas nebuvęs.  

Mūsų darželis dalyvavo Ylakių vaikų lopšelio darželio projekte „Išsaugokime miško žaliaskarę“. Sukūrėme Kalėdų eglę iš jos pačios vaisių – kankorėžių, taip suteikdami medžiui dar vieną gyvenimą. Baltose snaigėse nutūpė vaikų gražios svajonės. Sakoma, svajodami mes augame.
Darželio salės sieną papuošėme nuotaikingais  besmegeniais ir ateinančių metų simboliais kiškiais.
Vaikučių ir auklėtojų sukurta spalvota žaliaskarė priminė apie artėjantį stebuklą. O sidabrinė kalėdinę dvasią skleidžianti žvaigždė, visiems suteikė vilties.
Baltu šydu apgaubta grupės aplinka teikė visiems paslaptingumo ir ramybės.
Suruošėme Advento pasaką – vaidinimą apie miško žvėrelius, jų rūpesčius, džiaugsmus ir nuotykius. Vaikučiams  buvo smagu įsikūnyti Advento pasakos personažais, perteikti jų išraišką, emocijas.
  
Mosėdžio vaikų lopšelio darželio bendruomenės vardu
direktorė Laima Drąsutienė