Naujamiesčio vaikų lopšelis-darželis pakvipo Kalėdomis, nes, priešmokyklinėje „Ežiukų“ grupėje, gruodžio mėnesį buvo vykdomas mini projektas „Eglutė kvepianti medumi“. Jau aštunti metai puoselėjame žaliaskarės puošimo, pačių keptais meduoliais, tradicijas. Kaip ir prieš kiekvienas Kalėdas mūsų grupėje buvo atidarytas meduolinių žaisliukų kepimo fabrikas. Skambant adventinei muzikai, priešmokyklinukai, pasiraitoję rankoves, minkė, kočiojo tešlą, formavo, kepė ir dekoravo meduolius.
 
Projektas prasidėjo Didžiąją Kepimo Dieną. Tai buvo atradimų, sunkumų įveikimo, išbandymų ir eksperimentų diena. Meduolių Dekoravimo Diena – tai fantastiškai smagaus kūrybinio proceso diena. Eglutės Puošimo ir Džiaugsmo Diena –tai džiuginančio rezultato ir gerų emocijų diena
Džiugu, kad eglutės puošimo meduoliais-žaisliukais idėja virto tradicija, smagia švente ir prasmingu Adventiniu ritualu mūsų įstaigoje. Tai ypatingas laikas, kuris ilgam išlieka vaikų atmintyje, kaip vienas šilčiausių vaikystės prisiminimų.
Naujamiesčio vaikų lopšelio – darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vitalija Magylienė