Atsiųsti knygą (pdf 37,04 kB)
Jums reikės:
Darbo eiga:
  1. Pagal brėžinį iš veltinio išsikirpkite kepuraites. Jei veltinio neturite, galite bandyti daryti iš spalvoto popieriaus, tik kepuraitės bus ne tokios lanksčios. Kraštus suklijuokite. Jei turite pūkuotos vielos, ją atmatuokite pagal kepurės dydį ir siūlais pritvirtinkite prie kepuraitės apačios. Jei tokios vielutės neturite, puikiai galite išsiversti ir su paprastu baltu kartonu. Atkirpkite norimo pločio juostelę ir ją priklijuokite prie kepurės krašto.
  2. Kepuraitės viršuje perverkite juostelę, suriškite kaspinėlį ir pritvirtinkite varpelį arba Karoliuką.
  3. Iš vatos pasidarykite norimo dydžio nosytes. Susuktą vatą į kamuoliuką nudarykite raudonais dažais. Palaukite kol išdžius. Jei turite raudonos vilnos ir mokate velti, galite nosytes padaryti iš vilnos.
  4. Pagal pateiktą brėžinuką iš balto kartono išsikirpkite akutes. Akių vyzdžius galite padaryti iš juodo veltinio arba nuspalvinti juodai. Iškirptus iš veltinio vyzdžius priklijuokite prie baltosios akių detalės kaip parodyta brėžinyje.
  5. Prie kankorėžio pritvirtinkite kepurę, norint, kad tvirčiau laikytųsi, ją galima pridygsniuoti. Po to priklijuokite akis.
  6. Iš spalvoto popieriaus išsikirpkite maždaug 14x7 cm stačiakampius, juos sulankstykite kaip vėduoklę. Taip pat galite sulankstyti ir pinigus. Tokiu atveju mielasis kankorėžiukas-elfas taps originalia kalėdine dovana. Kai sulakstysite armonikėlę, tuomės ją įtaisykite tarp kankorėžio spygliukų.
  7. Atėjo laikas pritvirtinti nosį.
  8. Pritvirtinkite juostelę, už kurios kabinsite žaisliuką ant eglutės.
Kankorėžiukas-elfas jau baigtas!