Jums reikės:
Darbo eiga:
 
1. Pagal pateiktus brėžinius persibraižykite visas angeliukų detales ant spalvoto kartono ir viską iškirpkite. Veidukus kirpkite iš popieriaus, kuris artimas žmogaus kūno spalvai. Sukneles kirpkite iš skirtingos spalvos popieriaus (DĖMESIO - reikia po dvi detales). Sparnelius - iš auksinio ar geltono, o eglutes iš žalio.
  
 
 
2. Skylėtus angelo sparnelius pasidarykite su skylmušiu. Šis darbas tikrai turėtų patikti vaikams.
 
3. Pasiruoškite virvutes. Rankytėms atkirpkite du gabaliukus po 13 cm, o kojytėms - po 11 cm, taip pat du gabaliukus. Abi virvutes perverkite per karoliuką ir užmegzkite mazgą. Juostelių ir suknelių spalva turėtų skirtis.
 
4. Išsikirpkite įvairaus dydžio žvaigždučių iš lipnaus popieriaus arba galite naudoti jau pagamintus lipdukus-žvaigždutes. Žvaigždutes priklijuokite prie angelo suknelės ir eglutės.
 
5. Pasiruoštas rankytes ir kojytes priklijuokite prie angelo suknelės iš kitos pusės, kaip parodyta brėžinyje. Tuomet užklijuokite antrąja suknelės detalę.
 
6. Nupieškite akytes ir burnytę. Iš siūlų padarykite plaukučius. Atsikirpkite kelis gabaliukus norimo ilgio, juos suriškite. Tada pritvirtinkite prie viršugalvio.
 
7. Kai veidukas paruoštas, galite jį priklijuoti prie suknelės iš priekinės pusės.
 
8. Pritvirtinkite sparnus iš antros pusės.
 
9. Beliko nuspręsti ar norite eglutes ir angeliukus sujungti į vieną girliandą ar ne.
 
Sėkmės!