Vis skamba laiko ženklai – Advento balta ramybė, Kalėdų kūdikėlio nešama šviesa… Labai svarbu šitos metų šventės laukti prasmingai, kaip vaikai sako „kad būtume balti balti kaip Kalėdos”. Todėl Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis” bendruomenė pakvietė tėvelius dalyvauti kalėdinio grupių puošimo konkurse „Kalėdų belaukiant”.
 
Kaip baltas šerkšnas gražią žiemos dieną nugulė sielas šilto bendravimo, bendro darbo džiaugsmas, žavėjo kūrybiškumas, išskirtinumas, temų įvairovė, technikų gausa, vienijo atsakomybė. Smagu buvo klausytis, matyti, kaip vaikai didžiuojasi, grožisi tuo, ką daro tėveliai – draugiškai ir darniai kaip tik vaikai atrodo temoka. Aišku, visą tėvų veiklą ir jos rezultatus vertino autoritetinga komisija iš tėvų, administracijos ir ugdytojų atstovų. Labai sunku buvo vieningai išrinkti geriausius – taip naujai, išskirtinai buvo papuoštos grupės, parinktos temos, išryškinti Kalėdų akcentai.
 
 
Visą kalėdinį laiką mūsų lopšelis-darželis spinduliavo šito bendro, kūrybiško darbo šviesa, kuri pritraukia ir einančius pro šalį. Tokie laiko ženklai skambėjo pernai. Visiems jie skamba vis kita melodija. Todėl šiemet lauksime vėl kažko naujo…
 
Informaciją parengė Danė Marcinkevičienė, nuotraukos Ritos Miliukevičienės