Atsiųsti knygą (pdf 273,62 kB)
Jums reikės:
Darbo eiga:
  1. Iškirpkite atskiras kūno dalis iš šviesaus kartono, sparnus iš ausinio arba sidabrinio popieriaus (sparnų turi būti po du), sukneles kirpkite iš žydro, žalsvo ir rausvo kartono, o rankovytes iškirpkite iš balto katrono ir prie jo priklijuokite išsikirptas rankovių detales iš spalvoto dovanų popieriaus. Rankovių detalių turi būti dvigubai, t. y. angeliukas rankas turi turėti iš abiejų pusių.
  2. Angeliuko burną išpieškite juodu pieštuku, skruostus darykite taip, ant atskiro lapelio paspalvinkite raudonu pieštuku ir paskui tuo lapuku, kur paspalvinote, patrinkite ten, kur turi būti žandukai. Akis ir antakius taip pat padarykite juodu pieštuku. Nosytę iškirpkite iš rausvo kartono ir priklijuokite.
  3. Priklijuokite plaukučius.
  4. Pasidarytą galvą priklijuokite prie suknelės iš abiejų pusių. Tada pritvirtinkite sparnus. Prie rankovyčių priklijuokite angeliuko rankas, po to priklijuokite detalę iš abiejų pusių. Priklijuokite kojytes.
  5. Kiekvienam angeliukui atkirpkite po 20 cm ilgio juostelę ir apriškite kaklą.
  6. Iš krepinio popieriaus iškirpkite 24 stačiakampius. Paskui juos perlenkite ir suklijuokite taip, kad gautumėte maišelius. Maišelius pripildykite skanumynais ir užduotėlėmis, po to maišelius užriškite ir pritvirtinkite angeliukui tarp rankų.
  7. Atskirus sparnelius pateiktus brėžinyje iškirpkite iš ausinio ar sidabrinio popieriaus. Sparnelius suklijuokite, o iš juostelės padarykite žiedelį, į kurį galėsite įkirti susuktą adventinį laiškelį su palinkėjimais ir pan.  Laiškelius pridėkite prie angeliukų. Galite padaryti laiškelių ne visoms dienoms.
  8. Dabar sunumeruokite angeliukus.