Jums reikės:
Kaip pasidaryti kalendorių:
 
1. Iš spalvoto popieriaus iškirpkite 10x5,5 cm stačiakampio formos lapelius. Reikės 24 vnt.
 
2. 23 degtukų dėžutes apklijuokite ką tik išsikirptais spalvoto popieriaus stačiakampiais. Taip sukursite spalvotus traukinuko vagonėlius.
 
3. Kai vagonėliai jau padaryti, reikia priklijuoti jiems ratus. Ratus galite pasidaryti iš kamščių, juos supjaustę griežinėliais. Iš vieno turėtų išeiti apie 12-14 vienetų. Tada prie kiekvieno vagonėlio priklijuokite po keturis. Taip apklijuokite 22 dežutes.
 
4. Padarius visus vagonėlius, imsimės lokomotyvo. Lokomotyvui reikės dviejų degtukų dėžučių apklijuotų vienoda spalva. Iš tualetinio popieriaus kartoninės tūtės padarysime lokomotyvui viršų. Kartono tūtę reikia padalinti išilgai pusiau. Tada atkirpti 5,5 cm. Iš kraštų užlenkite po 0,5 cm į vidinę pusę. Pasiradytą detalę reikia apklijuoti spalvotu popieriumi.
 
5. Apklijuotas dvi degtukų dėžutes ir pasidarytą detalę reikia suklijuoti, kaip parodyta paveiksliukuose, kad gautųsi lokomotyvas.
 
6. Prie lokomotyvo reikia priklijuoti ratus. Iš kiekvienos pusės po tris. Iš kamščio pasidarykime kaminėlį ir priklijuokime prie lokomotyvo viršaus.
 
7. Kai vagonėliai ir lokomotyvas padaryti, teliko juos visus sujungti į vieną traukinuką. Apatinę dėžutės pusę patepkite klijais ir priklijuokite juostelę, taip sujungsite visas pasigamintas dėžutes.  Lokomotyvo ir vagonėlių dėžutes sunumeruokite. Numeriai padės skaičiuoti kiek dienų liko iki gražiausių švenčių.
 
8. Kad traukinukui suteiktume važiuojančio įspūdį, prie lokomotyvo galima priklijuoti truputi vatos, kuri inscenizuotų dūmus.
 
9. Į kiekvieno vagonėlio ir lokomotyvo dėžutę įdėkite po užduotėlę ar nuorodą į ją. Galite ir kokį nedidelį skanėstą įdėti.
  
Jūsų kalendorius jau ir padarytas.
 
Sėkmės turiningai leidžiant advento vakarus kartu su vaikais.