Užsakius drugelių auginimo sodą, vikšrus mes užsakome atskirai ir jie kartus su maisteliu per 10 darbo dienų iš Anglijos atkeliaus tiesiai Jūsų nurodytu adresu, (jeigu užsakysite didįjį sodą, atkeliaus  8-10 vikšrų). Kartu su drugelių auginimo sodu gausite ir lietuvišką drugelių auginimo instrukciją. Pats virsmas iš vikšro į drugelį užtrunka 3-5 savaites, užaugintas drugelis gyvena mėnesį laiko, tačiau jį į laisvę rekomenduojama paleisti po 3–4 dienų. Vikšrus drugiams auginti galima užsakyti nuo kovo iki rugsėjo mėnesio, kadangi būtina užtikrinti, kad jiems užaugus ir paleidus į laisvę, temperatūra bus ne žemesnė kaip 10 laipsnių šilumos.
 
Galima rinktis iš dviejų dydžių drugelių auginimo sodų:
 
Didelis drugelių auginimo sodas.  Rinkinyje 45 cm aukščio daugkartinio naudojimo sodas su skaidriu tinkleliu, per kurį puikiai matysite vykstančias metamorfozes, į rinkinį įeina 8-10 nemokamų vikšrų su maisteliu, kurie bus pristatyti per 10–15 darbo dienų, kai būsite pasiruošę auginti drugelį. Rinkinyje ir 4 plastikinės drugelio gyvenimo ciklo figūrėlės.
 
Mini drugelių auginimo sodas. Rinkinyje 30 cm aukščio, 25 cm skersmens daugkartinio naudojimo sodas su skaidriu tinkleliu, į rinkinį įeina 5 vikšriukai su maisteliu.
 
Patys įsitikinome - visi vikšriukai 100% virsta drugeliais, prie nuotraukų rasite keletą akimirkų iš mūsų asmeninio albumo. Tinka vaikams ir suaugusiems, prisilietimas prie gamtos suteikia daugybę džiaugsmo visiems, moko vaikus pagarbos gyvybei, rūpintis silpnesniais už save. Jeigu įdėsite į savo sodą žydinčią gėlę vazonėlyje, galite sulaukti drugelių poravimosi ir kiaušinėlių. Drugeliai drąsūs, galite atsargiai juos laikyti rankose, suimti reikia kuo aukščiau kūnelio, kad nepažeistumėte sparnų.
 
Daugiau informacijos: www.zaislai.janida.lt