Panevėžio r. Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ bendruomenė kalėdinį laikotarpį pradėjo gamindama žaisliukus švenčių eglutei. Vieną popietę susirinkę dideli ir maži kartu su auklėtojomis mokėsi, kaip naudojant dekupažo techniką pagaminti žaisliuką eglutei.
 
Dirbti kartu, dalytis idėjomis patiko visiems pamokėlės dalyviams, o sukurtais žaisliukais buvo papuošta darželio eglutė. Eglutė labai paprasta, bet neprasta, nes niekur kitur tokios nėra. Nemažai žaisliukų kartu su dainelėmis ir eilėraštukais vaikučiai padovanojo Ramygalos socialinių paslaugų centro gyventojams. Tikimės, kad ši dovana praskaidrino senolių sielas.
 
Darželyje jau kelinti metai vyksta kalėdinis labdaros vakaras. Džiaugiamės aktyviu tėvelių dalyvavimu: jie dovanojo savo rankų darbo gaminius, kurie buvo parduoti aukciono metu. Surinktas lėšas panaudojame vaikų svajonėms įgyvendinti.
 
Manome, kad šios mūsų veiklos ne tik padeda mažiesiems laukti šv. Kalėdų, bet ir buria visą darželio bendruomenę bendram tikslui – sėti gėrį vaiko širdelėje
 
Alma SIMONAVIČIENĖ, direktorė
Panevėžio r. Ramygalos lopšelis-darželis „Gandriukas“
ŠALTINIAI:
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0