Artėjant gražiausioms metų šventėms Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ surengta  akciją „Netradicinė eglutė“. Ugdytinių tėveliai ir kiti šeimos nariai  buvo pakviesti kartu su savo vaikais pagaminti eglutę.
 
Eglutė – ne tik darželio, bet ir šeimos simbolis. Šia akcija norėjome paskatinti artimųjų bendravimą,  suteikti galimybę pademonstruoti kūrybinius gebėjimus, vaizduotę. Kurdami drauge visų pirma suteikiame gerų emocijų vaikams.  Bendroje veikloje vaikai ne tik atskleidžia savo kūrybingumą, bet ir jaučia  artimųjų palaikymą, o tai  suteikia jiems daug džiaugsmo. Kita vertus, bendras rezultatas džiugina visus proceso dalyvius, juk tai – nuostabi kalėdinė puošmena!
 
Džiaugiamės sulaukę tiek daug gražių kalėdinių eglučių. Stebino daug kas: tėvelių ir vaikučių išmonė, priemonių gausa, netikėtų medžiagų pasirinkimas (teko net rankomis pačiupinėti, kol supratome iš ko pagamintos kai kurios kalėdinės eglutės), aktyvus visos bendruomenės dalyvavimas. Visiems dėkojame už dalyvavimą akcijoje, papuoštą darželį, bendrą rezultatą, o svarbiausia – už kartu praleistą laiką.
 
Kristina STUMBRIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ 
 
ŠALTINIS: 
anyksciu-eglute.ikimokyklinis.lt